Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.11.Dorostenci: Pánové, tak takhle by to nešlo.Ivo ŠindlerMohl prohlásit asistent trenéra o první přestávce ve znojemské sportovní hale. Zde se totiž v prvním adventním víkendu konalo další ligové kolo dorostenecké 1. Ligy skupiny D. Z pěti týmů, které se zde sešly, jsme se měli střetnout s valašskými bojovníky ze Vsetína a Gullivery z brněnského Sokola.
26.11.Z Jičína se třemi bodyFJI - OST 3:8, 12.kolo | VGNa deset bodů vzrostl náskok družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na FBK Jičín po 12. kole extraligy. Ostravské florbalistky totiž zvítězily na východě Čech 8:3.
26.11.Nela Kapcová: Měřítko chceme posunout k top čtyřceFJI - OST 3:8, 12.kolo | VGŠesti kanadskými body za tři branky a tři asistence se podílela Nela Kapcová na výhře družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:3 ve 12. kole extraligy v Jičíně.
25.11.Ženy míří do JičínaFJI - OST 3:8, 12.kolo | VGDruhou polovinu zápasů základní části extraligy odstartují ženy FBC ČPP bystroň Group Ostrava v sobotu. Ve 12. kole soutěže nastoupí na hřišti celku FBK Jičín.
24.11.V poháru proti OpavěOPA - OST 3:7, 3.kolo | VGDalší příležitost prověřit vše potřebné ne na tréninku, ale v zápasovém tempu, budou mít ve čtvrtek florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, kdy se střetnou v 6. kole Poháru České pojišťovny s celkem SK P.E.M.A. Opava.
24.11.Výhru přinesl až vítr v kabiněOPA - OST 3:7, 3.kolo | VGVýhru přinesl až vítr v kabině Až důrazná domluva trenérů po první třetině zápasu 6. kola Poháru České pojišťovny přiměla hráče FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, aby pořádně zabojovali o vítězství. V Opavě nakonec porazili domácí SK P.E.M.A. poměrem 7:3.
24.11.Mysleli jsme si, že to půjde samo, řekl KlimschaOPA - OST 3:7, 3.kolo | VGPohárovou výhru nad SK P.E.M.A. Opava vydřeli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava až poté, co museli po prohrané první třetině přidat v nasazení. Takto utkání viděl Dominik Klimscha.
23.11.Junka: Zklamání s Pardubicemi a povinná výhra nad Hradcem KrálovéJaroslav HeiserPo vítězném derby s Vítkovicemi jsme si vyjeli klubovým autobusem do východních Čech pro 6 bodů, ale vezeme jen tři.
22.11.Muži Tatranu podlehliOST - STR 5:7, 4.kolo | VGSe skloněnou hlavou opouštěli hřiště florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava po dohrávce 4. kola Tipsport Superligy, v níž doma podlehli střešovickému Tatranu 5:7.
22.11.Čtvrtfinálový debaklOST - CHO 3:11, 1.kolo | VGDružstvu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava čtvrtfinále Poháru České pojišťovny nevyšlo ani trochu. V domácím prostředí ostravské florbalistky podlehly pražkému Chodovu 3:11.
21.11.V pohárovém čtvrtfinále bude soupeřem ChodovOST - CHO 3:11, 1.kolo | VGDvakrát během čtrnácti dnů se florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava střetnou s družstvem Chodova. Poprvé v úterý ve čtvrtfinále Poháru České pojišťovny, podruhé pak 3. prosince ve 13. kole extraligy.
21.11.V úterý hostí muži TatranOST - STR 5:7, 4.kolo | VGPovzbuzeni výhrou 6:5 nad Vítkovicemi půjdou florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do dohrávky 4. kola Tipsport Superligy. V úterý nastoupí doma proti dalšímu odvěkému rivalovi - střešovickému Tatranu.
20.11.Hráč zápasu: Ubránili jsme důležité situaceOST - VIT 6:5, 12.kolo | VGDůležitou oporou týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve vítězném derby s Vítkovicemi byl brankář Jakub Klobučník. Ne nadarmo byl vyhlášen hráčem zápasu.
19.11.Muži slaví triumf v derbyOST - VIT 6:5, 12.kolo | VGDo druhé poloviny základní části Tipsport Superligy vstoupili florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava parádně. Ve 12. kole soutěže porazili v městském derby Vítkovice 6:5.
19.11.Ženy na Vítkovice nestačilyOST - VIT 6:9, 11.kolo | VGNepodaly špatný výkon, ale na body tentokrát nedosáhly. Ani proti čtvrtému týmu z extraligové elity florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nebodovaly. V 11. kole soutěže podlehly doma v městském derby Vítkovicím 6:9.
19.11.Bály jsme se hrát dopředu, hodnotila VavrečkováOST - VIT 6:9, 11.kolo | VGO tři branky prohrály florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v městském derby s Vítkovicemi. Zkušenějšímu celku podlehly 6:9 i kvůli tomu, že nebyly v útoku tak sebevědomé jako jindy.
18.11.Půlka základní části končí VítkovicemiOST - VIT 6:9, 11.kolo | VGZápasy první poloviny základnmí části extraligy uzavřou ženy FBC ČPP Bystroň Group ostrava pikantním soubojem - v sobotu nastoupí doma proti městským rivalkám z Vítkovic.
18.11.Derby je tuOST - VIT 6:5, 12.kolo | VGKdyž se na svatéh Václava utkali muži FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 3. kole Tipsport Superligy s městkým rivalem z Vítkovic, byla z toho tuhá přetahovaná o body se smolným koncem pro hosty. Teď, kdy je před oběma kluby další derby ve 12. kole soutěže, chtějí hráči FBC Ostrava soupeři prohru 3:6 oplatit.
17.11.Junioři: Vítězství v ostravském derby.Jaroslav HeiserTento článek se píše s radostí. Vyhráli jsme! Dramatický zápas se šťastným koncem pro náš tým. Byl to souboj se vším, co derby přináší: obrovské nasazení obou týmu, góly a báječná atmosféra v hledišti, hlavně domácích příznivců. Děkujeme.
17.11.Dorostenci: úvaha nad dvěma zápasyivosin + JHV sobotu 12.11.2016 odehráli naši dorostenci dva zápasy. Ale jaké!? Jeden na hranici nejvyšší, nejkvalitnější a druhý z opačného konce nejméně přínosný. Proti Vítkovicím to smysl mělo, rychlost, bojovnost, důraz, napětí …, ale proti Znojmu? Mohou takovéto zápasy posunovat hráče k lepším výkonům?
Další stránky
12>>
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři