archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2020 vyšly tyto články:

14.3.Vyjádření k uzavření sportovního areálu a zrušení TJKlubVyjádření k uzavření sportovního areálu a zrušení tréninkových jednotek.
11.3.PŘÍMĚSTSKÝ KEMP (březen 2020) - ZRUŠENO!KlubVzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli Vám, rodičům, pomoci a od od pondělí 16. 3. 2020 spouštíme příměstský kemp pro Vaše děti. K dispozici budou dva termíny.
10.3.Ženy dvěma vítězstvími nad Pantherkami vedou sériiOST - PPH 8:3, 0.kolo | Týna ZíkováŽenský kádr FBC ČPP Ostrava o víkendu vstoupil do čtvrtfinále play-off Extraligy žen proti Panthers Praha. I přes pomalý začátek nedělního utkání ženy ovládly oba zápasy a po výhrách poměrem 11:5 a 8:3 tak vedou v sérii 2:0.
10.3. TRÉNINKY V DOBĚ OMEZENÍRedakce
6.3.Ženy vstoupí do čtvrtfinále play-off na domácí půděOST - PPH 11:5, 0.kolo | Týna ZíkováZákladní část Extraligy žen je za námi! Ženský kádr zakončil poslední kolo prohrou s Vítkovicemi a tak končí na třetím místě tabulky nejvyšší ženské soutěže. Za svého čtvrtfinálového soupeře play-off si ostravské FBC vybralo pražský celek Panthers Praha.
2.3.Muži doma padli Boleslavi a neprobojovali se do play-offOST - MBL 3:7, 26.kolo | Týna ZíkováV neděli sehrál mužský kádr v rámci posledního, 26. kola Superligy, utkání o vše proti Technology Mladá Boleslav. Po nevydařené první třetině už ostravští hráči nedokázali dohnat gólové manko a podlehli tak vítězi základní části poměrem 3:7.
2.3.Ženy v ostravském derby nestačily na VítkoviceVIT - OST 8:4, 22.kolo | Týna ZíkováV neděli 1.3.2020 zakončil ženský kádr FBC ČPP Ostrava základní část utkáním ostravského derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Velmi vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina, ve které si vítkovické hráčky vytvořily náskok. Gólové manko už FBC nedokázalo dohnat a prohrálo tak s úřadujícími mistryněmi poměrem 4:8.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt