Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.6.Letního soustředění v BeskydechRaKJeště stále se nám můžete přihlašovat na letního soustředění v Beskydech
27.6.Florbalový příměstský kempRaKJeště stále se nám můžete přihlašovat na přiměstský kemp
23.6.Starší žáci bronzovíVGSpokojenost vyjádřil trenér starších žáků FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Jakub Plíhal po brněnském klání Hummel Cup. V něm jeho svěřenci brali bronzové medaile.
23.6.Dorost si klání v Brně užilVGPořádně si užít florbal a konec ročníku. I tohle patřilo k cílům dorostenců FBC ČPP bystroň Group Ostrava na Hummel Cupu v Brně.
23.6.Juniorka skončila v Brně na bedněVGJuniorský tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava se na nedávném turnaji Hummel Cup v Brně probil až na třetí místo.
22.6.Elévové skončili v Brně po nájezdechVGDvě vítězství a dvě dvě porážky v základní skupině brněnského turnaje Open Game poslaly elévy FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do play-off.
22.6.V Brně přišla odplataVGStejně jako na Ostrava Cupu i na brněnském turnaji Open Game nastoupila v kategorii mladších žáků dvě družstva FBC ČPP bystroň Group Ostrava. Zatímco týmové áčko v Ostravě triumfovalo, tentokrát klubovým zástupcům nepřál los pavouka play-off.
21.6.Povinné lékařské prohlídkyRaKOd sezóny 2015/2016 každý registrovaný hráč musí projít lékařskou prohlídkou. Bez platné prohlídky nebude moci nastoupit do ligového utkání.
21.6.Chceme do Superfinále, říká posilaVGŽenské družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava dostalo výrazný impuls. Ze slovenské Spišské Nové Vsi přicházejí čtyři hráčky včetně trenéra. Jsou mezi nimi i dvojčata Paulína a Kristína Hudákovy, které jsou obrovskými florbalovými talenty. Svědčí o tom i fakt, že o ně stály kluby ze Švýcarska i Švédska.
16.6.FBC OSTRAVA VYPRAVUJE AUTOBUS ZDARMA NA SVĚTOVÉ HRY VE WROCLAVI.Karin Vavrečková
14.6.Elévové vydrželi v turnaji až do neděleVGElévové z FBC ČPP bystroň Group Ostrava vydrželi na Ostrava Cupu až do finálového dne. A to je podle slov trenéra Bronislava Plíhala pro tým úspěchem.
14.6.Béčko mladších žáků Ostrava Cup zvládlo, áčko ho ovládloVGDo nedávného turnaje Ostrava Cup nasadil klub FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hned dva týmy mladších žáků. Béčko, složené především z nováčků a z hráčů, kteří přešli do klubu z jiných oddílů, a také týmové áčko.
14.6.Dorostenci si zkusili mužskou kategoriiVGJak vypadá dospělý florbal, to vyzkoušeli na turnaji Ostrava Cup dorostenci FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
14.6.Ostrava Cup prověřil i ženskou složkuVGAni ženská složka klubu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava si nenechala ujít domácí turnaj Ostrava Cup.
14.6.Ještě chybí disciplína, hodnotil KoutnýVGTěžkou konfrontaci podstoupili junioři FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na turnaji Ostrava Cup.
14.6.Smeták: Turnaj splnil to, co jsme potřebovaliVGÚspěšné účinkování na Ostrava Cupu mají za sebou členové superligového áčka FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
7.6.ČTVRTÝ TURNAJ V RÁMCI PROJEKTU „Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko“ JE ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI | Karin Vavrečková
7.6.Přípravka bojovala do poslední chvíle o medailiVGPřestože věk pro účastníky kategorie přípravek na turnaji Ostrava Cup byl omezen ročníkem 2008, klub FBC ČPP Bystroň Group Ostrava poslal do hry i mladší hráče ročníků 2009 a 2010. A v konkurenci patnácti týmů si nevedli vůbec špatně.
7.6.Starší žáci se předvedli až v play-offVGDvě tváře předvedli v turnaji Ostrava Cup starší žáci klubu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
6.6.Proběhla VALNÁ HROMADAKarin Vavrečková
Další stránky
12>>
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři