Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
25.11.Klimscha: Vstup do třetí třetiny jsme neměli optimálníOST - VIT 3:11, 14.kolo | VGI když se florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v superligovém městském derby s Vítkovicemi snažili, na body to zdaleka nestačilo. Doma soupeři ve 14. kole soutěže podlehli 3:11. Jednu z branek FBC Ostrava vstřelil Dominik Klimscha.
25.11.V derby chybělo nasazeníOST - VIT 3:11, 14.kolo | VGPřekvapit favorita se florbalistům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 14. kole Tipsport Superligy nepovedlo. Doma podlehli Vítkovicím 3:11.
25.11.Prvenství na turnaji elévu. Veronika Rybíčková25.11. odjeli elévové odehrát svůj turnaj do nedalekého města Odry. S usměvy na rtech se nesl duch celého turnaje i když už na začátku naší cesty jsme měli maličký zádrhel. "Kdo půjde chytat?" Jako první se přihlásil náš nejmenší se slovy: "Já tam půjdu, ať to mám z krku." V bráně byl pak i přes jeho výšku, obrovský, díky jeho hbytosti. Druhý gólman už byl oříšek. Nikomu se nechtělo, tak jsme museli určovat pomocí rozpačítání. Nakonec se ukázalo, že jsme dobře zvolili, protože Vojta už z brány ani nechtěl a o brankáře do dalších zápasů už nebyla nouze.
24.11.Muže čeká derbyOST - VIT 3:11, 14.kolo | VGZápas na domácím hřišti se soupeřem z Ostravy je před florbalisty FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ve 14. kole Tipsport Superligy totiž nastoupí v městském derby proti Vítkovicím.
23.11.Muži v poháru postupujíSUM - OST 2:11, 0.kolo | VGJednoznačným vítězstvím 11:2 nad divizním týmem FbC Asper Šumperk uzavřeli muži FBC ČPP Bystroň Group Ostrava své účinkování v osmifinálové skupině Poháru České pojišťovny. Skupinu D ovládl superligový konkurent Vítkovice, FBC Ostrava skončilo druhé a postupuje do čtvrtfinále soutěže.
22.11.Boj o pohárový postupSUM - OST 2:11, 0.kolo | VGČtvrtfinále Poháru České pojišťovny mají florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nadosah. Pokud ve třetím a zárověň posledním zápase osmifinálové skupiny pohárové soutěže porazí divizní FbC Asper Šumperk, mohou se začít připravovat na čtvrtfinálový duel.
19.11.Bitva o florbalové královny OstravyVIT - OST 8:4, 12.kolo | VGPrestižní souboj s ohromnou motivací mají před sebou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Pokud se jim v nedělním derby s Vítkovicemi podaří tříbodově uspět, mohou se dotáhnout na elitní trojici extraligy.
19.11.Družstvo žen v derby prohráloVIT - OST 8:4, 12.kolo | VGNa slušný výkon z úvodu první třetiny bohužel florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve zbytku duelu 12. kola extraligy nenavázaly. V městském derby proti Vítkovicím ztratily nadějné vedení 3:1 a celý zápas nakonec prohrály 4:8.
19.11.Byly jsme bezzubé, mrzelo PastuškovouVIT - OST 8:4, 12.kolo | VGV posledním utkání před reprezentační přestávkou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava podlehly Vítkovicím 4:8. Na všech brankách FBC se podílela Andrea Patušková, která jeden vstřelila sama a na tři přihrála.
18.11.Muži jedou za nováčkem do ÚstíUNL - OST 5:3, 13.kolo | VGRychlý přesun do vzdáleného Ústí nad Labem a druhý zápas ve dvou dnech je před florbalisty FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
18.11.Výbuch v ÚstíUNL - OST 5:3, 13.kolo | VGDruhý zápas ve dvou dnech florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nezvládli. Po páteční utěšené výhře 8:1 nad Tatranem Střešovice prohráli ve 13. kole Tipsport Superligy na hřišti posledního Ústí nad Labem 3:5.
17.11.Stoprocentní proti TatranuOST - STR 8:1, 12.kolo | VGParádní výkon ve 12. kole Tipsport Superligy předvedli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group .Ostrava. V domácím prostředí suverénně porazili střešovický Tatran 8:1.
17.11.Ženy si poradily s LibercemOST - CRG 8:5, 11.kolo | VGÚspěšnější koncovka přinesla vítězství družstvu žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 11. kole extraligy, když doma porazilo tým Crazy Girls Liberec 8:5.
16.11.Do Ostravy přijedou Crazy girlsOST - CRG 8:5, 11.kolo | VGOsmý celek extraligové tabulky z Liberce přijede o státním svátku, kde vyzve v 11. kole soutěže domácí družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
16.11.Před muži je TatranOST - STR 8:1, 12.kolo | VGJednoho z nejtradičnějších soupeřů vyzvou florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 12. kole Tipsport Superligy. Vzpomínkou na líté finálové boje bude páteční duel s Tatranem Střešovice.
16.11.JUNIOŘI: Příjemně překvapili.Jaroslav HeiserVyhráli jsme v Praze nad dosud neporaženým a vedoucím týmem tabulky KB ligy Black Angels 7:6. Proti Chodovu dostali šanci hráči širšího kádru a přesvědčili jsme se, že můžeme příště soupeři porážku 2:6 oplatit.
12.11.Bylo to nahoru, dolů a to my neumíme, líčil HrabalPAR - OST 8:6, 11.kolo | VGDal dva góly, na jeden přihrál, ale radost neměl Filip Hrabal veskrze žádnou. Florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava totiž v 11. kole Tipsport Superligy prohráli v Pardubicích 6:8.
12.11.Pardubice byly nad síly mužůPAR - OST 8:6, 11.kolo | VGBez bodu odjeli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava z Pardubic. V 11. kole Tipsport Superligy tam prohráli 6:8.
11.11.Ženy si pohlídaly výhru nad ŽidenicemiEUR - OST 3:8, 10.kolo | VGZlepšený výkon ve druhé a především ve třetí třetině přinesl florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava tři body za vítězství v 10. kole extraligy, v němž porazily v Přerově brněnské Židenice 8:3.
11.11.Rybičková: Ze začátku jsme byly takové ospaléEUR - OST 3:8, 10.kolo | VGPomalý rozjezd měly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v utkání 10. kola extraligy s Židenicemi. Nakonec ale vyhrály 8:3. "Na začátku jsme nenašly to správné tempo," vysvětlovala Veronika Rybičková.
Další stránky
12>>
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři