Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2017 vyšly tyto články:

26.4.Muži zahájí letní přípravuRaKFlorbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava zahájí 2.května letní přípravu
20.4.Jan Daniš se ze Švýcarska vrací do FBCRadek KučeraDalší novou posilu hlásí FBC Ostrava, ze Švýcarska se vrací útočník Jan Daniš. Ten je po Ostřanském druhou posilou pro novou sezónu.
20.4.Pokračování projektu "Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko"OST - HOS 5:0, 42.kolo | Radana KahánkováV rámci projektu s názvem „Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko“ se počátkem dubna vypravily týmy FBC Ostrava do polského Opole, kde se odehrál druhý z celkem osmi naplánovaných turnajů.
10.4.Vstupenky na Superfinále 2017 k vyzvednutíRaKVstupenky si můžete vyzvednout na sekretariátu FBC Ostrava
7.4.FBC hlásí velký návrat – Ostřanský je zpětVGFlorbalová Superliga se může těšit na návrat skvělého hráče. Po dvanácti letech strávených ve švýcarském angažmá oblékne dres FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Martin Ostřanský.
7.4.FBC chce zpátky na výsluníVGUž nás nebavilo se jen dívat, jak jiní hrají semifinále. Takové je stručné motto vedení klubu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, které se rozhodlo znovu vrátit klub s vynikající historií na špičku nejvyšší domácí soutěže.
4.4.Informace o projektu "Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko" | Karin Vavrečková
2.4.Zázrak se nekonal. Ženy končíOST - VIT 5:12, 0.kolo | VGTentokrát to nevyšlo. Florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava pokus o zvrat semifinálové série, jaký se jim podařil ve čtvrtfinále, napodruhé nevyšel. Čtvrtý duel semifinále doma prohrály 5:12 a celou sérii ztratily poměrem 0:4. Sezona jim tak končí.
2.4.Série se lámala ve třetím zápase, řekla SkácelováOST - VIT 5:12, 0.kolo | VGBojovaly do úmoru, snažily se nějak vyzrát na vítězky základní části. Ale florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v semifinále extraligy vítkovické družstvo nepřelstily.
1.4.Neproměněné šance znamenají třetí prohruOST - VIT 3:5, 0.kolo | VGNešťastný začátek, poté smůla v koncovce a výsledek? Třetí prohra ve třetím semifinálovém střetnutí. Družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava podlehlo doma Vítkovicím 3:5.
1.4.Káčová: Pro nás nic nekončí!OST - VIT 3:5, 0.kolo | VGStřelkyně FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Veronika Káčová bojovala, dala dva góly, ale na výhru ve třetím zápase semifinále proti Vítkovicím to nestačilo. Tým doma prohrál 3:5.
1.4.9.TURNAJ - OPAVAJaromír RymelRáno bylo krásně slunečné a pro několik nováčků to byl první „opravdový“ zápas/turnaj za Přípravku FBC Ostrava.
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři