Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2017 vyšly tyto články:

30.5.Jan Křiva se vrací z BrnaLPObránce Jan Křiva se po roce na hostování v Bulldogs Brno vrací zpět do FBC
15.5.Další turnaj s Polskem máme za sebou | Karin Vavrečková O víkendu jsme byli svědky třetího turnaje v rámci projektu „Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko“, který je finančně podpořen z Programu Interreg V-A Česká republika – Polsko prostřednictvím Fondu mikroprojektů 2014 - 2020 v Euroregionu Silesia.
11.5.Talent do Ostravy! FBC přilákalo MendrekaVG"Mladou pušku" z Brna ulovil klub FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V pondělí se k týmu připojí 23letý Jakub Mendrek, dosavadní opora Bulldogs Brno se zkušenostmi z juniorské a už i seniorské reprezentace.
10.5.V sobotu nás čeká další turnaj | RaKO víkendu 13. - 14. 5. proběhne další turnaj v rámci partnerské spolupráce s Polskem.
8.5.Zlato! Veteráni slaví titulVGFinálový turnaj veteránské ligy zvládli hráči FBC ČPP Bystroň Group Ostrava výtečně! Z Prahy si odvážejí mistrovský titul a zlaté medaile k tomu!
7.5.10.TURNAJ - MSH HAVÍŘOVJaromír RymelV neděli dne 7.5.2017, se uskutečnil v MSH Havířov, 10. turnaj a zároveň poslední soutěžní turnaj letošní sezóny Přípravky.
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři