Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 vyšly tyto články:

28.7.Muži v přípravě těsně podlehli s VítkovicemiVIT - OST 4:3, 0.kolo | VGÚvodní přípravný zápas na novou superligovou sezonu mají florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava za sebou. V hale na Dubině prohráli s Vítkovicemi 3:4.
28.7.Muže čeká dnes první přípravný zápasVIT - OST 4:3, 0.kolo | VGPo týdnech letní dřiny a chvíli odpočinku začali florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava trénovat od pondělí v hale. A v pátek je čeká první přípravný zápas před nadcházející superligovou sezonou. Od 18.30 hodin se utkají na Dubině s tradičním městským rivalem - Vítkovicemi.
20.7.Robenek: příprava zatím superVGFlorbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava již vstoupily do druhé fáze letní přípravy. Jak byl kouč Jakub Robenek spokojený s tou první?
20.7.Muži se těší na pořádnou konfrontaciVGMistrovský Chodov, švédský IBF Falun a švýcarský tým Floorball Thurgau. To jsou soupeři, se kterými se utkají florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na turnaji Czech Open v Praze.
19.7.Dorostenci si Prague Games užiliVGAž do osmifinále turnaje Prague Games došli dorostenci FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Podle trenéra Miroslava Kučery však bylo podstatnější, aby si tým klání užil.
18.7.Junioři kouče Koutného překvapiliVGMile překvapen odjížděl kouč juniorů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Petr Koutný z turnaje Prague Games. Jeho svěřenci podali v klání výborný výkon a sklonili se až ve čtvrtfinále po statečném boji před reprezentací Švýcarska.
13.7.Ostřanský se nevrátíVGSuperliga ještě nezačala, ale už přišla o jednu z avizovaných hvězd. Někdejší reprezentant Martin Ostřanský sice původně ohlásil návrat do FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, teď ale vzal svá slova zpět.
 
Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři