Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

25.11.V devátém kole muži doma přivítají Otrokovice!OST - OTR, 9.kolo | RedakceDruhé víkendové utkání muži FBC ČPP Ostrava odehrají v neděli 29. 11. v 18 hodin na domácí ČPP Aréně. Tentokrát se střetnou s týmem Hu-Fa Panthers Otrokovice.
24.11.V sobotu si muži zahrají s TatranemSTR - OST, 8.kolo | RedakceV sobotu 28. listopadu muži FBC ČPP Ostrava pojedou do Prahy, kde v 17 hodin odehrají osmé kolo Livesport Superligy proti týmu Tatran Teka Střešovice, který se v tabulce momentálně nachází na druhém místě, což je těsně nad námi. Prozatím naši muži odehráli osm zápasů, z nichž mají na kontě celkem pět výher.
16.11.Muži podlehli Vítkovicím v TV utkáníOST - VIT 3:9, 13.kolo | RedakceV pondělí 16. listopadu muži odehráli první zápas po měsíční pauze. Nebylo to ale jen tak ledajaké utkání. Hrálo se totiž Ostravské derby, které bohužel ovládl soupeř 1. SC TEMPISH Vítkovice poměrem 9:3.
13.11.Muži startují televizním utkáním!OST - VIT 3:9, 13.kolo | RedakceKonečně jsme se dočkali a po měsíční stopce uvidíme muže FBC ČPP Ostrava znovu na palubovce, bohužel ale jen z pohodlí našeho domova. První zápas po koronavirové pauze muži odehrají na domácí půdě proti městskému rivalovi 1. SC TEMPISH Vítkovice. Utkání se odehraje v pondělí 16. listopadu a můžete jej sledovat živě na ČT Sport!
13.10.Rozhovor: Mlejnková a Kotzurová v SSL!RedakceMíša Mlejnková a Denisa Kotzurová kývly na nabídku, kterou jim přichystalo FBC Ostrava, a po dobu uzavření soutěží v ČR budou hrát švédskou SSL v dresu nováčka IBK Lund.
10.10.Muži porazili Spartu 4:3!OST - SPA 4:3, 7.kolo | RedakceV sobotu 10. 10. 2020 muži odehráli poslední utkání před další dvoutýdenní "korona pauzou". V sedmém kole přivítali na ČPP Aréně tým ACEMA Sparta Praha, který porazili poměrem 4:3.
10.10.Ženy zvítězily nad Židenicemi 8:4!OST - EUR 8:4, 5.kolo | RedakceŽeny v sobotu odehrály páté kolo extraligy proti týmu K1 Florbal Židenice. Bylo to napínavé utkání, ale naše ženy zvládly Židenice porazit poměrem 8:4.
8.10.Muži v sobotu přivítají SpartuOST - SPA 4:3, 7.kolo | RedakceV sobotu 10. října v 17 hodin muži odehrají sedmé kolo Livesport Superligy proti týmu ACEMA Sparta Praha. Utkání se odehraje v ČPP Aréně, tentokrát bohužel bez diváků. Klasicky ale bude dostupný online přenos na tvcom.cz, tak nezapomeňte naše muže podpořit, alespoň na dálku. Všechny potřebné odkazy najdete v tomto článku.
7.10.Ženy v pátém kole přivítají ŽideniceOST - EUR 8:4, 5.kolo | RedakceV sobotu 10. října ve 20 hodin ženy odehrají páté kolo Extraligy proti Židenicím. Utkání se z důvodu vládních nařízení odehraje bez diváků, proto nezapomeňte sledovat naše sociální sítě a fanděte alespoň virtuálně na tvcom.cz.
6.10.O víkendu si zahrála i přípravka a dorost!RedakceO víkendu odehrála svůj první turnaj i přípravka, která vyhrála jeden zápas ze čtyř. Dorost se ve druhém kole ve skupině utkal s Olomoucí a Přerovem, a přivezl si domů šest bodů!
5.10.Junioři postupují do TOP 12!RedakceO víkendu junioři FBC Ostrava odehráli sérii dvou utkání proti Sokol Brno Gullivers. Oba zápasy naši junioři vyhráli, a postupují tak do celostátní soutěže!
4.10.Juniorky o víkendu získaly další tři bodyRedakceO víkendu juniorky FBC Ostrava odehrály další dvě utkání první ligy juniorek. V sobotu na ČPP Aréně přivítaly Black Angels, které po celkem vyrovnané hře porazily poměrem 7:5. V neděli je pak čekal zápas proti Tatranu, na který holky nestačily a prohrály 2:7.
4.10.Muži podlehli BoleslaviMBL - OST 12:4, 6.kolo | RedakceV neděli 4. října muži odehráli šesté kolo Livesport Superligy proti Mladé Boleslavi. První a třetí třetina byla jednoznačně v rukou soupeře. Druhá, poměrně vyrovnaná třetina, kterou naši muži vyhráli 2:1 bohužel nestačila, a muži FBC Ostrava tak soupeři podlehli 12:4.
3.10.Ženy vítězí nad Boleslaví 11:5!MBL - OST 5:11, 4.kolo | Redakce V sobotu 3. října ženy odehrály první utkání proti extraligovému nováčkovi, Mladé Boleslavi. První dvě třetiny bylo utkání celkem vyrovnané a Boleslav šlapala ženám FBC Ostrava na paty. V poslední třetině už se naše ženy probraly z dlouhé cesty, nasadily rychlejší tempo a vyhrály tak poměrem 11:5.
1.10.Juniorky o víkendu odehrají první dvě domácí utkáníRedakceV sobotu v 17 hodin juniorky FBC ČPP Ostrava přivítají na ČPP Aréně pražský tým BLACK ANGELS. V neděli v 11 je pak čeká utkání proti dalšímu týmu z Prahy, tentokrát proti PSN Tatran Střešovice.
1.10.Junioři zabojují o postup do TOP 12 s GulliversRedakceV kvalifikační části junioři skončili na druhém místě ve skupině, a postoupili tak do vyřazovací části, kde se o postup do TOP 12 poperou s týmem Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. V sobotu se týmy střetnou na ČPP Aréně ve 20 hodin a v neděli se naši junioři podívají do Brna, kde s Gullivery odehrají druhý zápas série, a to v 18:30.
30.9.Ženy si v sobotu zahrají s nováčkem z BoleslaviMBL - OST 5:11, 4.kolo | RedakceV sobotu 3. října v 17 hodin ženy odehrají první zápas proti extraligovému nováčkovi, MITEL Florbalová akademie MB v boleslavské hale.
30.9.Muži se v šestém kole postaví BoleslaviMBL - OST 12:4, 6.kolo | RedakceStejně jako ženský A tým se i muži o víkendu podívají do Mladé Boleslavi. V neděli 4. října tam totiž odehrají šesté kolo Livesport Superligy. Tento duel bude probíhat od 18 hodin v MSH Mladá Boleslav.
29.9.Junioři si zabojují o postup s GulliversRedakceO prodlouženém víkendu naši junioři odehráli poslední dva zápasy ve skupině. V neděli junioři přivítali na ČPP Aréně tým Zlín Lions, který vysoko porazili poměrem 15:4. V neděli kluci odehráli poslední zápas s Olomoucí, který ovládli až ve třetí třetině a vyhráli 12:6.
29.9.Ženy postupují do osmifinále poháru!RedakceV pondělí 28. 9. ženy odjely do Znojma, kde odehrály druhé kolo Poháru českého florbalu. Jelikož soupeř hraje druhou ligu, naše zkušenější hráčky dostaly možnost vzít si volno a do Znojma tak odjely hlavně mladší hráčky a ty, které v extralize nedostanou dost prostoru ve hře. Ženy FBC Ostrava po pětačtyřiceti minutovém boji s povrchem znojemské sportovní haly vyhrály poměrem 7:1 a postupují tak do osmifinále!
29.9.Muži v pondělí přišli o první tři bodyOST - BAN 5:10, 5.kolo | RedakceV pondělí muži odehráli páté kolo Livesport Superligy proti týmu Black Angels. Od začátku utkání si soupeř držel bezpečný bodový náskok, který se našim mužům nepodařilo dohnat a prohráli tak poměrem 5:10.
28.9.Mládeži se ve víkendových zápasech skvěle dařilo!RedakceO víkendu odehrály své první zápasy v sezoně některé mládežnické týmy.
27.9.Muži vykradli Chodov!CHO - OST 5:9, 4.kolo | RedakceMuži v sobotu odehráli čtvrté kolo Livesport Superligy proti týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Překvapili a papírového favorita porazili s přehledem 9:5! Dostali se tak do čela tabulky.
27.9.Ženy si hravě poradily s BohemkouOST - BOH 12:3, 3.kolo | RedakceŽeny v sobotním utkání proti FbŠ Bohemians předvedly skoro až ukázkový výkon, díky kterému Bohemku vysoko porazily 12:3.
26.9.Ženy v pondělí odehrají první pohárový zápasRedakceŽeny o svátečním pondělí pojedou do Znojma, kde je čeká první zápas Poháru českého florbalu. Na základě pravidel poháru byly ženy zařazeny rovnou do druhého kola, kde se střetnou s týmem TJ Znojmo.
24.9.Klubová trička a permanentky na sezónu 2020/21KlubVýdej klubových triček a permanentek na letošní sezónu pro členy FBC Ostrava
24.9.Junioři odehrají poslední zápasy ve skupiněRedakceV neděli naši junioři odehrají na domácí půdě předposlední utkání základní kvalifikační části ve skupině proti týmu Zlín Lions. Utkání se odehraje v 15 hodin na ČPP Aréně. V pondělí pak junioři zavítají do Olomouce, kde odehrají poslední kolo proti týmu FBS Olomouc.
23.9.Muži mají před sebou herní prodloužený víkendCHO - OST 5:9, 4.kolo | RedakceMuži v sobotu 26. 9. zavítají do Prahy, kde v 16:30 odehrají čtvrté kolo Livesport Superligy proti týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV. V pondělí pak přivítají na domácí palubovce BLACK ANGELS. Utkání se odehraje v 18 hodin.
22.9.Ženy odehrají další domácí utkáníOST - BOH 12:3, 3.kolo | RedakceV sobotu 26. 9. v 17 hodin ženy přivítají na domácí palubovce pražské klokanky z FbŠ Bohemians.
21.9.Muži v prodloužení porazili Hattrick!OST - HAT 3:2, 3.kolo | RedakceVelmi napínavé utkání naši muži předvedli v prvním domácím zápase, kde na domácí palubovce vyzvali tým FBŠ Hummel Hattrick Brno. Vyrovnané utkání šest minut před koncem základní hrací doby vyrovnal kapitán Dominik Klimscha a v prodloužení pak v náš prospěch rozhodlo duo Pešat - Lípový.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt