29.5.A-tým mužů posílí Lukáš PešatRedakceA-tým mužů posílí Lukáš Pešat. Přečtete si jeho úvodní rozhovor.
26.4.Ženy FBC hlásí velkou posilu, přichází brněnská raketa Pavlína Bačová!RedakceTým žen FBC posílí od sezóny 2020/2021 juniorská reprezentantka Pavlína Bačová, považována mnoha odborníky za aktuální českou "jedničku" mezi talentovanými mladými hráčkami. Poznejte ji blíže v krátkém úvodním rozhovoru.
14.3.Vyjádření k uzavření sportovního areálu a zrušení TJKlubVyjádření k uzavření sportovního areálu a zrušení tréninkových jednotek.
11.3.PŘÍMĚSTSKÝ KEMP (březen 2020) - ZRUŠENO!KlubVzhledem k aktuální situaci jsme se rozhodli Vám, rodičům, pomoci a od od pondělí 16. 3. 2020 spouštíme příměstský kemp pro Vaše děti. K dispozici budou dva termíny.
10.3.Ženy dvěma vítězstvími nad Pantherkami vedou sériiOST - PPH 8:3, 0.kolo | Týna ZíkováŽenský kádr FBC ČPP Ostrava o víkendu vstoupil do čtvrtfinále play-off Extraligy žen proti Panthers Praha. I přes pomalý začátek nedělního utkání ženy ovládly oba zápasy a po výhrách poměrem 11:5 a 8:3 tak vedou v sérii 2:0.
10.3. TRÉNINKY V DOBĚ OMEZENÍRedakce
6.3.Ženy vstoupí do čtvrtfinále play-off na domácí půděOST - PPH 11:5, 0.kolo | Týna ZíkováZákladní část Extraligy žen je za námi! Ženský kádr zakončil poslední kolo prohrou s Vítkovicemi a tak končí na třetím místě tabulky nejvyšší ženské soutěže. Za svého čtvrtfinálového soupeře play-off si ostravské FBC vybralo pražský celek Panthers Praha.
2.3.Muži doma padli Boleslavi a neprobojovali se do play-offOST - MBL 3:7, 26.kolo | Týna ZíkováV neděli sehrál mužský kádr v rámci posledního, 26. kola Superligy, utkání o vše proti Technology Mladá Boleslav. Po nevydařené první třetině už ostravští hráči nedokázali dohnat gólové manko a podlehli tak vítězi základní části poměrem 3:7.
2.3.Ženy v ostravském derby nestačily na VítkoviceVIT - OST 8:4, 22.kolo | Týna ZíkováV neděli 1.3.2020 zakončil ženský kádr FBC ČPP Ostrava základní část utkáním ostravského derby proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Velmi vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina, ve které si vítkovické hráčky vytvořily náskok. Gólové manko už FBC nedokázalo dohnat a prohrálo tak s úřadujícími mistryněmi poměrem 4:8.
28.2.Ženy v ostravském derby zakončí základní částVIT - OST 8:4, 22.kolo | Týna ZíkováZákladní část Extraligy žen čeká poslední kolo! V tom se ženský kádr FBC ČPP Ostrava utká v ostravském derby s úřadujícími mistryněmi z 1. SC TEMPISH Vítkovice. Vzájemné utkání utkání letošní sezóny dopadlo lépe pro FBC, když před televizními kamerami ženy zvítězily nad Vítkovicemi v prodloužení poměrem 4:3.
27.2.V zápase o vše se muži utkají s BoleslavíOST - MBL 3:7, 26.kolo | Týna ZíkováSuperligu florbalu čeká poslední kolo základní části. V zápase o vše se mužský celek FBC ČPP Ostrava utká s prvním celkem tabulky Technology Florbal MB. Tyto dva týmy se v letošní sezóně potkaly již v 11. kole na půdě Boleslavi. I přes to, že byl trenér Tomáš Svačinka spokojený s výkonem svého celku, Boleslav si vytvořila gólový náskok, který dokázala udržet a zvítězit poměrem 6:3.
24.2.Muži v Plzni porazili Tatran a stále živí naději na play-offSTR - OST 4:9, 25.kolo | Týna ZíkováV neděli 23.2.2020 vyrazil mužský kádr FBC ČPP Ostrava v rámci předposledního kola Superligy do Plzně, kde se ve výjezdním utkání střetl s pražským celkem Tatran Střešovice. Ostravské FBC dominovalo od první třetiny a v průběhu utkání si dokonce vytvořilo pětibrankový náskok. V poslední třetině Tatran sice zabral, avšak ostravští hráči si náskok utéct nenechali, Tatran porazili poměrem 9:4 a posunuli se na osmou příčku tabulky, čímž stále živí naději na play-off.
23.2.Muži se ve výjezdním utkání postaví proti TatranuSTR - OST 4:9, 25.kolo | Týna Zíková V neděli 23.2.2020 vyrazí mužský kádr FBC ČPP Ostrava v rámci 25. kola Superligy Florbalu do Plzně, kde se ve výjezdním utkání postaví proti pražskému celku Tatran Střešovice. Tyto dva celky se v sezóně potkaly již v desátém kole. I přes to, že muži po první třetině vedli 1:0, Tatran dokázal ve druhé třetině otočit stav pěti góly a ve třetí třetině už ostravští muži nedokázali manko dotáhnout. FBC tak Tatranu padlo poměrem 4:7.
23.2.Ženy na domácí půdě přehrály LiberecOST - CRG 11:4, 21.kolo | Týna ZíkováV sobotu 22.2.2020 odehrál ženský kádr FBC ČPP Ostrava poslední domácí utkání základní části. Na své palubovce přivítaly ženy severočeský celek Crazy girls FBC Liberec.
22.2.Ženy doma přivítají poslední celek tabulkyOST - CRG 11:4, 21.kolo | Týna ZíkováZákladní část Extraligy žen se blíží do svého konce, zbývají poslední dvě utkání! V rámci 21. kola nejvyšší soutěže přivítá kádr FBC ČPP Ostrava na své palubovce poslední celek tabulky nejvyšší soutěže severočeský tým Crazy girls FBC Liberec. Tyto dva celky se v této sezóně potkaly již v desátém kole soutěže. Trenér Jakub Robenek s tímto utkáním nebyl vůbec spokojený, i když ženy nakonec porazily Liberec poměrem 8:3
21.2.PŘIHLÁŠKY: Příměstský kemp 27. - 31. 7.RedakcePřihlášky na příměstský kemp byly spuštěny.
18.2.Muži v televizním utkání skolili OtrokoviceOST - OTR 10:4, 24.kolo | Týna ZíkováV pondělí 17.2.2020 odehrál mužský kádr FBC ČPP Ostrava v rámci 24. kola Superligy v televizním utkání důležitý souboj proti Panthers Otrokovice. Ostravským hráčům se parádně povedla první třetina a utkání si nenechali utéct. Nad šestým celkem tabulky tak zvítězili poměrem 10:4.
16.2.Ženy vrátily Chodovu porážku z devátého kolaCHO - OST 4:9, 20.kolo | Týna ZíkováV neděli 16.2.2020 vyrazil ženský kádr FBC ČPP Ostrava na utkání 20. kola Extraligy žen do Prahy, Kde se utkal s tamním celkem FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Ženy do utkání nevstoupily příliš dobře, když si Chodov vytvořil dvoubrankový náskok. Nicméně ženy ovládly třetí třetinu a připsaly si důležité vítězství poměrem 9:4.
15.2.Ženy se s Chodovem utkají o druhé místoCHO - OST 4:9, 20.kolo | Týna ZíkováZákladní část Extraligy žen se pomalu blíží ke svému konci. V rámci 20. kola nejvyšší soutěže vyrazí v neděli 16.2.2020 ženský kádr FBC ČPP Ostrava do Prahy, kde se v přímém souboji o druhé místo tabulky utká s FAT PIPE FLORBAL CHODOV.
14.2.Muži v Pardubicích uspěli a vezou tři bodyPAR - OST 5:6, 23.kolo | Týna ZíkováMužský kádr FBC ČPP Ostrava vyrazil v pátek 14.2.2020 na utkání 23. kola Superligy do Pardubic, kde se utkal s tamním celkem Sokoli Pardubice. Velká přetahovaná nakonec skončila lépe pro ostravské FBC, které zvítězilo těsným poměrem 6:5.
14.2.Muže tento víkend čeká důležité dvojkoloOST - OTR 10:4, 24.kolo | Týna ZíkováSuperliga florbalu se pomalu blíží ke konci základní části. Mužský kádr FBC ČPP Ostrava nyní čeká velmi důležité dvojkolo. Ve valentýnský pátek 14.02.2020 muži vyrazí do Pardubic, kde se utkají se Sokoli. A v pondělí v rámci televizního utkání přivítají na své palubovce Panthers Otrokovice.
9.2.Ženy si doma poradily s TatranemOST - STR 8:2, 19.kolo | Týna ZíkováV sobotu 8.2.2020 přivítal ženský kádr FBC ČPP Ostrava na své palubovce soupeřky z Tatranu Střešovice. Utkání 19. kola Extraligy vyznělo lépe pro ostravské FBC. Ženy ovládly celé utkání a připsaly si výhru poměrem 8:2.
8.2.Muži doma podlehli Chodovu poměrem 5:9OST - CHO 5:9, 22.kolo | Týna ZíkováV sobotu 8.2.2020 přivítal mužský kádr FBC ČPP Ostrava na své palubovce soupeře z FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Utkání 22. kola Superligy skončilo lépe pro Chodov, který si připsal výhru poměrem 9:5.
7.2.Ženy se na domácí půdě střetnou s TatranemOST - STR 8:2, 19.kolo | Týna ZíkováZákladní část Extraligy žen se pomalu blíží do svého konce, zbývají poslední čtyři utkání! V rámci 19. kola nejvyšší soutěže přivítá kádr FBC ČPP Ostrava na své palubovce pražský celek Tatran Střešovice. Tyto dva celky se v této sezóně potkaly již v osmém kole soutěže. Ženy dominovaly ve všech částech zápasu, a tak si z Prahy přivezly jasnou výhru poměrem 11:5.
7.2.Po měsíční pauze se muži utkají s ChodovemOST - CHO 5:9, 22.kolo | Týna ZíkováPo měsíční pauze se opět rozjíždí mužská Superliga. V rámci 22. kola přivítá mužský kádr FBC ČPP Ostrava na své půdě třetí celek tabulky FAT PIPE FLORBAL Chodov. Tyto dva celky se potkaly již v 9. kole soutěže a FBC na palubovce Chodova prohrálo až po nájezdech poměrem 6:7.
3.2.Ženy nakonec proti Klokankám úspěšnéBOM - OST 6:11, 18.kolo | Týna ZíkováV sobotu 1.2.2020 vyrazil ženský kádr FBC ČPP Ostrava na utkání 18. kola Extraligy žen do hlavního města Prahy, kde se utkal s FbŠ Bohemians. Utkání se neslo ve velmi vyrovnaném stavu a ještě deset minut před koncem třetí třetiny živily Klokanky naději na vítězství. Ženy však šláply na plyn a utkání upravily na vítězný stav 11:6.
1.2.Na ženy čeká souboj proti BohemiansBOM - OST 6:11, 18.kolo | Týna ZíkováV sobotu 1.2.2020 vyrazí elitní ženský kádr FBC ČPP Ostrava do hlavního města, kde se v rámci 18. kola Extraligy žen utká proti FbŠ Bohemians. Tyto dva celky se spolu potkaly již v 7. kole nejvyšší soutěže. FBC nedalo pražskému týmu téměř žádnou šanci a zvítězilo poměrem 14:5.
31.1.Přihlášky na letní soustředění spuštěnyRedakce
25.1.Ženy na domácí půdě přivítají BuldočkyOST - BUL 7:3, 17.kolo | Týna ZíkováKonec základní části se pomalu ale jistě blíží. Tento víkend čeká elitní ženský celek FBC ČPP Ostrava utkání 17. kola Extraligy proti nováčkovi Bulldogs Brno. Tyto dva celky se v této sezóně potkaly již v šestém kole soutěže. Ženy FBC byly celé utkání lepším týmem, a i přes mnoho chyb nakonec zvítězily poměrem 11:6.
25.1.Ženy si připisují výhru 7:3 proti BuldočkámOST - BUL 7:3, 17.kolo | Týna ZíkováŽeny v sobotu 25.1.2020 odehrály utkání 17. kola Extraligy žen. Na domácí půdě přivítaly nováčka soutěže Bulldogs Brno a zvítězily poměrem 7:3.

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt