10.TURNAJ - MSH HAVÍŘOV

neděle 7.5.2017 | Jaromír Rymel |  

V neděli dne 7.5.2017, se uskutečnil v MSH Havířov, 10. turnaj a zároveň poslední soutěžní turnaj letošní sezóny Přípravky.

10.TURNAJ -  MSH HAVÍŘOV

 
 
 

V neděli dne 7.5.2017, se uskutečnil v MSH Havířov, 10. turnaj a zároveň poslední soutěžní turnaj letošní sezóny Přípravky. 
Na turnaj jsme přijeli s 2 nováčky (Matejov, Šilhan) a vůbec si na svém prvním turnaji nevedli špatně :-) ( Matejov dokonce vstřelil svůj první turnajový gól!) . 

V prvním zápase, jsme nastoupili proti Štěpánkovicím a po minulých zkušenostech jsme nechtěli nic podcenit a proto jsme začali jen se dvěmi lajnami.., ale postupně po gólovém navýšení se zapojili všichni hráči, včetně nováčku a dalších hráčů "budoucí" Přípravky 2017/2018. Konečné skóre 11:4 :-).

 
Druhý zápas jsme odehráli proti stále zlepšující se Opavě, ale přesto na všechny lajny, s konečným výsledkem 7:5.


Do třetího a pro nás nejdůležitějšího zápasu proti Karviné, jsme začali jen na "dvě" lajny se zkušenými hráči, soustředění, s kvalitním herním projevem ...a přes skvělý průběh, jsme postupně v druhém poločase zapojili i třetí lajnu s nováčky. Konečný výsledek 13:5 !!! :-D 


V posledním zápase jsme vyzvali Horní Suchou a porazili ji 10:6, čímž jsme prošli turnajem, bez ztráty "kytičky" (bodů) a obsadili tak celkové 1. MÍSTO ! 

Blahopřejeme...!!

Fotogalerie

 

Kompletní fotogalerie

 

Facebook

Copyright © 2020 FBC CPP Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři