Ve znamení jedniček a šestek.

středa 14.10.2009 | R.M. |  Ve znamení jedniček a šestek.

 
 
 

V neděli se starší žáci utkali s Paskovem a Českým Těšínem. Toto ligové dvoukolo se neslo v duchu kolik a kdy. Ještě než začnu tak se omlouvám všem dychtivým čtenářům za pozdní reportáž, protože nová hra NHL měla na kompjůtru přednost.

FBC Ostrava  -  Paskov  6:1

Začátek zápasu nezastihl první formaci zrovna v tom nejlepším světle a po né moc zvládnuté přesilové hře se na hřiště již moc nedostávala. Samozřejmě tenhle luxus by jsme si s kvalitnějším soupeřem asi dovolit nemohli, ikdyž u našeho trenéra člověk nikdy neví. Do hry tedy ponejvíce zasahovala druhá a třetí lajna a občas se objevila aj první. Výsledek tedy odpovídá tomu co jsme na hřišti předváděli. Branek mohlo být i více, jenže jak už jsem předeslal, znamení jedniček a šestek nám tuto neděli bylo osudným. Zde je i odpověď na otázku kolik.

FBC Ostrava  -  Český Těšín  16:1

Odpověď na otázku kdy, je v následující větě. Utkání muselo být předčasně ukončeno ještě v probíhající druhé třetině v čase 23:45, když bylo doseženo patnáctibrankového rozdílu. Se stejným soupeřem se před čtrnácti dny střetli i mladší žáci a těm to trvalo ještě o chloupeček míň. Zápas byl tedy jednoznačnou záležitostí našich starších borců a každý z nich si s chutí zahrál, zakombinoval a zastřílel. Vyzvednout bych chtěl výkon Krejči. Hrál na pro něj nezvyklém postu obránce a školení, kde každý hráč by měl umět hrát na jakémkoliv postu mu vyšlo náramě.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři