Ženy BiX hrají osmifinále poháru s Olomoucí!

středa 14.10.2009 | Petr Dadej |  Ženy BiX hrají osmifinále poháru s Olomoucí!

 
 
 

Ženy BiX Ostrava dnes hrají v Olomouci osmifinále poháru ČFbU. Po povedeném vstupu do sezony, by neměl být souboj s posledním celkem tabulky, FBS Olomouc, nad síly ostravského celku.

BiX, přestože se už utkal s vedoucím duem - Tigers i Bohemians, stále v tabulce drží třetí pozici, např. před Vítkovicemi nebo Libercem. Naopak jeho soupeř, Olomouc, prožívá velmi nepovedený začátek sezony. Po úvodních kolech nemá na svém kontě ani bod.

BiX by podle papírových předpokladů měl v poháru uspět a postoupit, zápas ve všední den může ale papírové předpoklady rozbít a ví to i trenér FBC, Michal Mariánek.

Dnes jedou ženy na osmifinále poháru do Olomouce, zopakuje BiX loňskou finálovou účast?
To je předčasná otázka. Určitě chceme postoupit do čtvrtfinále. Jak to však bude dnes večer se uvidí, neboť nejedeme do Olomouce kompletní. Některá děvčata jsou nachlazená, nebo plní školní povinnosti.

BiX je zatím na třetím místě, což po 6 kolech vypadá na úspěšný vstup do soutěže. Je to povedenou přípravou?
Je to hlavně tím, že nikdo neodešel a pracujeme se stejným kádrem. Můžeme navazovat na některé zaběhlé věci a rozvíjet se v oblastech, kde zaostáváme.

Letos opět hraje soutěž jen 9 týmů. Co je cílem BiX?
Udělat maximum pro to, abychom se vyhnuli bojům o udržení. Jinak devítičlenná soutěž ve spojitosti s absenci plnohodnotného play off je neštěstí.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři