FBC vyrovnalo finálovou sérii na 1:1.

sobota 1.5.1999 | RaK |  

Neuběhlo ani 17.sekund a domácím se naskytla první možnost hry v početní přesile. Po 55.sekundách se podařila přesilovka využít zásluhou Vašíčka.

FBC vyrovnalo finálovou sérii na 1:1.

 
 
 
Neuběhlo ani 17.sekund a domácím se naskytla první možnost hry v početní přesile. Po 55.sekundách se podařila přesilovka využít zásluhou Vašíčka. Po vstřelené brance pokračovali domácí v náporu a v 7.minutě po pěkném Vašíčkově přihrávce na volného Rybku, ale ten nedokázal překonat Pajera v hostující brance. Ve 14.minutě se naskytla hostům možnost první přesilovky a ke konci se jí podařilo využít Fuchsovi. V 17.minutě nebezpečně vystřelil Hanzlík, ale Maceček skvělým zákrokem střelu kryl.
V úvodu druhé třetiny dohrávali domácí přesilovku, ale bez gólového efektu. Ve 24.minutě se podařilo překvapit hostující obranu rychlými přihrávkami a zakončením do opuštěné branky. Za další tři minutu skóroval Petr Prokop a domácí dvojbrankové vedení uspokojilo. Hosté v závěru druhé třetiny vrhli všechny síly do útoku a z tlaku vytěžili branku, jenže naštěstí pro FBC až po časovém limitu.
Když ve 44.minutě vysunul Trnavský nabíhajícího Holovku a ten počtvrté překonal Pajera v brance zdálo se o vítězi rozhodnuté. Jenže bojující hráči Tatranu nesložili zbraně a nejprve Očkay ve 48.minutě snížil na 4:2 a v 53.minutě snížili na rozdílů jednoho gólu zásluhou Fuchse. Poslední tři minuty se hrálo na jednu branku a 34..sekund před koncem při hostující power play ukončil trápení Holovka střelou do opuštěné Střešovické branky. Stav série 1 : 1

Hlasy trenérů:
Stanislav Holovka (FBC Ostrava):
„Hráli jsme osobní obranu. Soupeře jsme nepustili do vážnějších šancí. Ale po chybách v obraně jsme dostali laciné branky. Ale musím pochválit celé mužstvo za bojovnost. "
Zdeněk Skružný (TJ Tatran Střešovice): „První dvě třetiny byli jednoznačně lepší hráči FBC Ostrava a poslední třetině jsme byli lepší my, ale myslím si, že o jeden gól zaslouženě vyhráli. Určitě to byl dobrý zápas, hlavně v obecenstvo bylo fantastické a rekordní počet v letošním ročníku."

FBC Ostrava - TJ Tatran Střešovice 5 : 3 (1 : 1)(2 : 0)(2 : 2)
Branky nahrávky:
2.Vašíček (Trnavský), 24.Holovka (Rybka), 27.P.Prokop (Vašíček), 44.Trnavský (P.Prokop), 60.Holovka (Trnavský) - 14.Fuchs (Hanzlík), 48.Očkay (Šádek), 53.Fuchs (Šádek). Rozhodčí: Bartošel, Mlčoušek. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:2. Oslabení: 0:0. Diváků: 1051.
Sestavy:
FBC Ostrava:
Maceček - Trnavský, Franke, Sedláček, Z.Prokop, Foldyna, Žídek, Vašíček, Varaja, Kantor, Holovka, Zatloukal, Guman, Rybka, Koníček, Mikšaník, Sikora, P.Prokop, Maršo.
TJ Tatran Střešovice: Pajer, - Fuchs, Freund, Zahalka, Ďarmek, Šádek, Očkay, Hanzlík, Lampio, Reichert, Jevič, Kuča, Walter, Chloupek, Šindelář.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři