Honkýšová:

pondělí 6.10.2008 | Mar |  

Před dnešním zápasem přínášíme krátký rozhovor s hvězdou posledního utkání v Liberci - brankařkou Katkou Honkýšovou.

Honkýšová:

 
 
 

Před dnešním zápasem přínášíme krátký rozhovor s hvězdou posledního utkání v Liberci - brankařkou Katkou Honkýšovou.

 

 

Jak vidíš z pozice zkušenější hráčky víceméně nově se tvořící tým?

 

 Tým hodně omládl, nové holky přišly z juniorky. Věkový průměr nám naštěstí zvyšuje opět hrající mamča Fuci:) Změnily se tak role hráček, ale na příkladu naší nové kapitánky Susi jde vidět, že nám to zatím klape. Kolektiv jsme stmelily na soustředění a přípravných turnajích. Jeho kvalitu však ještě prověří samotné extraligové zápasy.

 

Jak jsi viděla zápasy na Bohemce a zejména v Liberci ?

 

V zápase proti FBŠ šlo poznat, že se jednalo o první extraligové utkání v nové sezóně a pro některé z nás i první v životě. V obraně to vázlo a závěrečné skóre tomu také odpovídalo. Holky se však rozkoukaly, což předvedly následující den v Liberci. V útoku proměnily šance, které se naskytly a dosažené vedení v zápase pak poctivě všechny do jedné bránily. Já osobně si myslím, že za předvedený výkon jsme si zasloužily 3 body. Vždyť jsme v zápase dvakrát vedly o 3 branky. Bohužel jsme o toto vedení vždy záhy přišly a v závěrečné liberecké power-play pak inkasovaly naposledy.

 

Co očekáváš od nadcházejícícho derby s Vítkovicemi ?

 

S Vítkami nám to pravidelně nejde. Asi jde o nějaký komplex. Ony si na nás věří a my se tomu spíš přizpůsobujeme, než aby nás to vyhecovalo.

Jednou se to ale zlomí a pokud v pondělí předvedeme stejně obětavý výkon jako v Liberci, věřím, že uhrajeme pěkný výsledek:)

 

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři