Stupava v něžném podání

čtvrtek 9.10.2008 | Petr Dadej |  

Svým článkem si dovolím vniknout do monopolu otců a fanoušků mužské části naší výpravy.

Stupava v něžném podání

 
 
 

Na letošní Stupava CUP, vyrazil i dívčí tým, který doplnily tři hráčky FBC Lipník.

Odjezdová eskadra čítala tato jména:
Kučová Nikola, Metzová Petra, Paloncyová Kamila, Sluková Zdeňka a dvě miminka Kapcová Nela a Podroužková Martina. Tým doplnily Hanka a Edita Hendrychovy a Markéta Žemlová.

Po zpožděném příjezdu i mé osoby, jsme mohli úspěšně zahájit naše tažení.

vs CVČ MODRA 4:3
branky : Kamča, Zdeňka, Markéta a miminko Nela

"To je poprvé, kdy slyším fanoušky soupeře fandit protivníkovi" .. pán medzinárodný rozhodca Karel Weigl (když na konci utkání mladší kategorie CVČ MODRA mohutně povzbuzovali svůj tým - a my jsme hráli v modrých dresech)

Zápas jsme začli poměrně dobře. Soupeř sice občas zavazel, když se postavil zrovna tam, kde pak holky nahrávaly, ale to se mu také nedařilo stále, takže jsme slečnám s batikovanými trikami a trenkami/teplákami/elasťákami na nohách vstřelili celkem 4 branky.
Ve druhé půlce už se ale podařilo vystřelit i soupeři a nějaké míčky nám do branky spadly tež, takže jsme se na konci duelu stali součástí Shakespearovského dramatu, který rozhodla jedna z nekonečného příběhu nepřesných nahrávek. Ovšem protentokrát na straně soupeře.

vs KADRA U16 Polska 0:7

Po večerní strastiplné cestě na školu, kde jsme ubytováni, plné vlkodlaků, hejkalů, pavouků, upírů, hřbitovů a neuzavřené kanalizace, jsme nastoupili proti Kadře Polek. Holky si dokázaly hezky nahrát a po ránu nás probraly (hned po mém romantickém výběhu v 7.30) sedmi góly.

vs TJ Sokol Gajary 2:0
branky: obě Peťula Metzová

Mezi utkáními jsme shlédli slavnostné otvorenie turnaja, pri ktorém zástupce primátora trefil prázdnú florbalovú branku - a naobědvali jsme se výživnou proteinovou bombou - svíčkovou s pětima knedlama.
Potem jsme nastoupili proti dalšímu slovenskému soupeři. Gajarky se sice dovedly už lépe hýbat a byl na ně hezčí pohled než na Modré, ale i tak jsme měli navrch a holky se poženštily a vstřelily dvě branky. Nejvíce se poženštila Petra Metzová, která zařídila oba zásahy.
Takže - pozor na ni.

vs FbK Nižná 3:3
branky: Nelka, Hanča a Kamča

Po přátelské družbě se starými známými z Nižné (a předtím po recepcií s vedúcimi družstiev a trenérovia - kde jsme s kolegy Romanem, Jiříkem, Radimem a Alešem okoštovali a probrali vše, co lze), nastalo už třetí dnešní stretnutie.
Musím holky pochválit, zahrály nejlepší zápas na turnaji. Góly jsme vybojovali a hra se podobala tomu, čím bychom mohli potrápit i soupeře ve čtvrtfinále, kam se probojujeme.
Bohužel se ale třikrát v hale zatmělo a soupeř zrovna v ten moment srovnal. Třikrát.
Zítra se utkáme, po různých výletech a výbězích (haha) s domácí Stupavou. A pak uvidíme, na koho narazíme.
S přáteli z Nižné jsme poté při dokoštování na récepcii po utkání remízu dopodrobna probrali, a tak hodně štěstí nám i jim do dalších bojů.

Pokud jste dorazili až sem, klaním se a smekám copánky.
Přeji příjemný večer - a fanděte nám.

PS - fotečky ze zápasů budou večer, teď aspoň malý předkrm

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři