Remíza s Tatranem

sobota 11.10.2008 | Petr Dadej |  

Dnes junioři remizovali po skvělém utkání s Tatranem 3:3.

Remíza s Tatranem

 
 
 

FBC Pepino Ostrava - Tatran Střešovice 3:3 (0:0, 2:1, 1:2)

Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný, v první části nemělo navrch žádné z družstev. Skóre otevřel až v jedenácté minutě druhé části po krásné kombinaci Šimíček. Tatran po několika minutách srovnal, ale Hanic znova strhl vedení na stranu domácích, kteří tak končili druhou část s vedením.
Do třetí třetiny ale lépe vlétli hráči hostí, kteří poté i srovnali - a následně dokázali i hbitě zareagovat na skvělou standartku Tomáše Vojtíška. Skóre 3:3 se pak už do konce třetí třetiny, i přes mnoho šancí, nezměnilo a následovalo prodloužení.

V něm se také šance střídaly na obou stranách, ale rozhodnutí nepadlo, a tak se soupeři rozešli smírně - 3:3.

Trenérka Tatranu, Zuzana Martínková, řekla, že: "remíza byla spravedlivá, kvalitní výkon podaly obě strany." Na otázku, kterého jednotlivce by v zápase vyzdvihla, odpověděla, že to nelze určit, pochvalovala si kvalitní kolektivní hru.

"Bylo to náročné a dramatické utkání", začal svůj komentář trenér Pepina, Martin Trojan. "Chybělo nám trošku střeleckého štěstí, abychom alespoň o ten jeden gól vyhráli. Nicméně soupeř byl velice kvalitní a divákům se utkání muselo líbit."

Marek Slaný odehrál svou premiéru v juniorském dresu. "Zažili jsme skvělý zápas plný šancí, pro mě osobně to byla fantastická premiéra, byl to velký rozdíl oproti dorostenecké lize. Kdybychom proměnili více šancí a nedělali zbytečné chyby, mohl zápas vypadat úplně jinak."

"Měli jsme na vítězství", pronesl Adam Hudec, stabilní člen kádru. "Byl to ale vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách."

"Dnešní zápas byla ta nejlepší pozvánka na zítřejší utkání s Wizards", uzavřel diskuzi Martin Trojan.

To se odehraje znovu na ISŠD Dopravní v 10.30h. Jste srdečně zváni!

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři