Stupava žiaček je za námi

neděle 12.10.2008 | Petr Dadej |  

Stupava Cup je za námi .. ach jo ..

Stupava žiaček je za námi

 
 
 

10.10.2008...

Dnešní den byl trochu více ospalejší než ten druhý hrací, vstávali jsme až v 7 a vybíhali v 7.26. Potom byl program víceméně volný, až do nějakého oběda, po kterém se část týmu vydala směrem Ekofarma Stupava, Salaš, Koliba - a jiné různé názvy popisující totéž.

Pomalu jsme zjišťovali, jaké to je, spoléhat se na Slovensku na autobusy. Cestu tam jsme zvládli zhruba po kilometrové procházce na autobusovú stanicu vo Stupave, protože bus, který měl jet od školy, prostě nepřijel.

Farma byla moc pěkná, holkám se nejvíce líbilo na trampolíně a dětských prolézačkách (a houpačkách a jiných vymoženostech).
Cestou tam i zpět jsme potkávali mnoho zvířectva, což ve slečnách probouzelo někdy zájem, někdy pobavení, někdy děs a jindy okamžitou lásku k běžeckému sportu, když úprkem prchali před housenkou, či broučkem zlatohlávkem.

Cestu zpátky jsme chtěli prožít v červeném busu Slovak Lines (ne, Londýn to zatím není), nicméně na zastávku na znamení nejdříve vůbec nedorazil - a poté ani na viditelná znamení nezastavil.
Takže jsme vyrazili pěšky směr Stupava a po krásných 6 kilometrech jsme dorazili opět na autobusovú stanivu vo Stupave.

Holčeny poté čekal poslední zápas ve skupině, ke kterému tak nastoupily s mnoha novými zážitky v krvi.

vs Fireball Stupava 2:4
branky: dvakrát Peťula Metzová

Zápas jsme zahráli slušně, byl velmi vyrovnaný a rozhodně jsme nebyli horším týmem. Jenže jsme nebyli ani lepší, takže by nejvíce výsledku slušela remíza. Nakonec se tak bohužel nestalo a my jsme skončili ve skupině čtvrtí.

----

11.10.2008..

Po dlouhém, předlouhém spánku (chtěl jsem nechat holky vyspat..a nakonec jsme zaspali), nás čekala po krátké snídani, dlouhá, předlouhá cesta na školu. V ranní rose, mlze a kose, jsme dorazili ke svému poslednímu utkání, které nás v hrozný čas 8.15 čekalo s vítězem druhé skupiny - Nitrou.

vs Nitra 0:6

Výsledek značí vše, soupeř byl lepší a proto vyhrál. My jsme si hlavně zahráli a holky nasbíraly nové zkušenosti, snad jim k něčemu v životě budou.

Dále už ovšem musí vyprávět jiní, já jsem mířil k domovu a za prací..

PS - fotky mi nechce vzít pomalý internet, mám je ale připraveny

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři