Muži zajíždí na Podvinný Mlýn - utkají se s Future

pátek 17.10.2008 | Petr Dadej |  

Muži v neděli jedou do Prahy, aby se v šestém kole postavili pražskému Future.

Muži zajíždí na Podvinný Mlýn - utkají se s Future

 
 
 

Muži v neděli jedou do Prahy, aby se v šestém kole postavili pražskému Future. S tímto soupeřem se naposled utkali v Praze na Czech Openu, když ho porazili 2:1.

Na Podvinném mlýně hráli muži už letos jednou, s Chodovem se jim ale nezadařilo a prohráli 3:9. Zápas jasně ukázal na největší problémy družstva v této sezoně. Pepino sice vstřelilo zatím nejvíce branek v extralize (37), ale dostalo jich 35, což je hned za Třincem největší příděl z celé soutěže.

Velmi důležitá je tedy forma obránců - a obranným tahounem je již několik let Tomáš Chrápek : "Sice už mám po nemocenské, ale ještě to pořád není stoprocentní. Jenže máme málo obránců, takže jediné, co mě čeká, je další zápas", povzdechl si ještě ne zcela zdravý pilíř první lajny Pepina.

"Chtěl bych chytat, ale vše samozřejmě záleží na trenérovi" - tyto slova vyslovila letní posila z Tatranu, Jiří Vochozka. Je tak možné, že se již v neděli dočkáme jeho pořádné premiéry v brance Ostravských. "Hrajeme dobře, ale máme nedostatky v kabině. Od zápasu na Chodově se hlavně musí zlepšit obrana a systém hry, v tom máme velké nedostatky."

Tomáš varuje před opětovným propadem v obraně: "Musíme se poučit z toho, že jsme z pěti utkání třikrát dostali vysoký příděl. Když se nebudeme soustředit na obranu, nemůžeme uhrát solidní výsledek."

Jiří si nakonec zkusil zatipovat : "Jde to těžko, ale myslím, že to bude těsný výsledek. Rozhodně ale jedeme na Future vyhrát!"

Oběma zpovídaným i ostatním členům výpravy přejeme šťastnou cestu a hodně zdaru!

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři