Pokračuje liga Starších žáků

pátek 17.10.2008 | J.G. |  

V sobotních zápasech doma přivítáme týmy Torpedo Pegres Havířov a Vikings Kopřivnice.

Pokračuje liga Starších žáků

 
 
 

Oba dva týmy soupeřů by společně s námi, Vítkovicemi a Sokolem Zábřeh měly okupovat nejvyšší příčky. První dvoukolo přineslo, na domácí palubovce, Kopřivnici plný bodový zisk v soubojích s Vítkovicemi a právě Havířovem, což se dá svým způsobem pokládat za určité překvapení, ale Vikings udělal za poslední roky velký kus práce a může se směle řadit ke špičce naší ligy. Už loňské zápasy s ním rozhodně nebyly z nejlehčích a obzlvášť máme na paměti domácí zápas, kdy Kopřivnice vedla už 5:2 a my jsme z posledních sil vyrovnávali na konečných 5:5.

Torpedo pak zaváhalo právě v souboji s Kopřivnicí, v druhém zápase svého soupeře jednoznačně přehráli. Loni jsme se rozešli po vysledcích 1:1 v zápase, kdy jsme neproměnili řadu šancí a v druhém utkání loňské sezóny jsme zvítězili 5:0 a tím jsme se definitivně odpoutali od soupeřů a dohráli ligu na prvním místě. Vzpomínky tedy máme příjemné, ale pozor, nečekají nás v žádném případě lehké zápasy, ve všech týmech došlo k určitému pohybu hráčů a tak samotný herní projev a kvalita jednotlivých týmů je velkou neznámou.

Přijďte se podívat na kvalitní florbal v podání starších žáků a přijdťe nás povzbudit. Za tým mohu slíbit, že uděláme maximum pro dobrý výsledek.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři