Muži podlehli Future a ani napodruhé z Prahy nevezou body

neděle 19.10.2008 | Petr Dadej |  

Muži Pepina Ostrava prohráli s Future 5:6 a zůstávají tak ve druhé polovině tabulky se šesti body.

Muži podlehli Future a ani napodruhé z Prahy nevezou body

 
 
 

Muži Pepina Ostrava prohráli s Future 5:6 a zůstávají tak ve druhé polovině tabulky se šesti body.

SSK Future - FBC Pepino Ostrava 6:5 (3:2,2:3,1:0)
střely: 33:25 (11:8,15:7,7:8)
branky: 12:35 Princ Vlastimil, 14:31 Kiprov Tomáš (Riebauer Ondřej), 15:57 Soukup Michal (Vrtiška Michal), 24:20 Šebek Daniel (Riebauer Ondřej), 39:36 Soukup Michal (Šebek Daniel), 46:57 Freund Jan (Ryneš Martin) - 13:19 Skácel Petr, 19:09 Machala Pavel (Skácel Petr), 20:17 Tříska Tomáš, 29:45 Machala Pavel (Daniš Jan), 30:05 Ďopan Michal (Hanic Dominik)

Extraliga pokračovala šestým kolem i na Podvinném mlýně, kde se Pepino postavilo domácím SSK Future. Souboj sousedů v tabulce na hranici osmičky play-off sliboval vyrovnané utkání s velkým nábojem, což se také potvrdilo.

V brankách se utkali bývalý reprezentant Jiří Vochozka v dresu Pepina se současným strážcem repre svatyně, Davidem Rytychem, hájícím barvy Future. V první lajně Pepina nastoupili tři hráči z první desítky kanadského bodování ligy, Tomáš Chrápek, Petr Skácel a Tomáš Tříska. Právě Skácel ve 14.minutě vstřelil první branku ostravských, ale to už dotahoval jednogólové manko. "Začali jsme nepříjemně a první třetinu jsme se hledali. Future hodně nahazovalo míčky, my jsme se s tím špatně srovnávali a dostávali jsme hloupé branky", hodnotil začátek utkání Vochozka, který za Pepino odchytal první celé utkání. První část zakončil brankou Machala, který snižoval na 2:3.

Druhá třetina byla podobná té první, ovšem mírně aktivnější bylo prozměnu Pepino. To potvrzuje i Vochozka : "Od druhé třetiny to už bylo dobré, utkání bylo až do konce vyrovnané." Po bleskovém nástupu a vyrovnávací brance Třísky přidalo Pepino ještě dva góly - ovšem na oba se povedlo Future zareagovat. Stav po druhé třetině byl tedy vyrovnaný - 5:5.

"Už to bylo lepší, nenechali jsme si soupeře odskočit jako v jiných utkáních", říká Pavel Machala. "Vyrovnané utkání rozhodly váhy štěstěny. V poslední třetině jsme měli únik 3 na 1 a díky špatné nahrávce se nám nepovedlo do prázdné branky vstřelit šestý gól. Během minuty nás za to právě šestým gólem potrestal soupeř a my už jsme odpovědět nedokázali." Jan Freund v barvách pražských Future tak vstřelil poslední gól zápasu a rozhodl, že všechny body zůstanou v Praze.

"Utkání bylo vyrovnané a kompaktní výkon nebyl špatný", komentoval utkání trenér Jan Holovka. "O vítězi rozhodly individuální chyby. Bohužel jsme udělali víc chyb v rozehrávce. Některé akce jsme řešili příliš složitě a místo střelby jsme moc kombinovali."

Další zápas čeká muže už ve středu 22. října, kdy zajíždí na horkou dubinskou půdu, kde se utkají s městskými rivaly z Vítkovic.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři