Je za námi 3. a 4.kolo

pondělí 20.10.2008 | Muras |  

V neděli nás čekalo 3.a 4. kolo juniorské ligy. Hráli jsme dva odlišné zápasy, první s FBC Orca Krnov a druhý s FBC Horní Suchá.

Je za námi 3. a 4.kolo

 
 
 

V neděli nás čekalo 3.a 4. kolo juniorské ligy. Na zápas jsme odjeli ve složení žaček,dorostenek a juniorek, a to proto že spousta juniorek hrálo za ženy. Čekaly nás dva odlišné zápasy, první s FBC Orca Krnov a druhý s FBC Horní Suchá.

Na zápas jsme odjeli v tomto složení:
Brankář:
Procházková Veronika
Hráči:
Lustigová Lucie, Hebronová Denisa, Moravcová Zuzana, Drkošková Dominika,Poloncyová Kamila, Sluková Zdeňka, Vinklerová Nikol, Metzová Petra, Sikorová Tereza,Nitková Tereza.FBC Orca Krnov 1:1 FBC Pepino Ostrava

Branka:
Poloncyová

Do tohoto duelu jsme šli hned od začátku na 100% od zadu. FBC Orca Krnov byl pro nás už od prvních chvil vyrovnaný soupeř.Věděli jsme, že musíme si dát pozor na jejich první pětku, která byla na tom moc dobře technicky. Však ale netrvalo dlouho a ve čtvrté minutě jsme skórovali o branku se postarala Kamila Poloncyová. Do konce první třetiny se nic vážného nedělo. Ve druhé třetině se skóre neměnilo, i když Krnov měl spoustu šancí, drželi jsme jednobrankové vedení. Do třetí třetiny jsme šli z nasazením neinkasovat, spíš naopak přidat na střelbě a pokusit se utéct ve výsledku. Jenže už po půl minutě závěrečné třetiny jsme dostali branku na jedna-jedna. I když jsme měli spoustu šancí, gól už nepadl, neměli jsme štěstí v koncovce.

FBC Pepino Ostrava 10:0 FBC Horní Suchá

Branky:
Hebronová(Metzová), Metzová(Drkošková), Sluková(Hebronová), Drkošková(Sikorová), Moravcová(Nitková), Poloncyová(Drkošková), Poloncyová(Vinklerová), Lustigová, Drkošková(Poloncyová), Sikorová(Vinklerová)

Ve druhém utkání nás čekal papírově slabší soupeř, ale nic jsme nechtěli podcenit a šli jsme do zápasu opět na 100% ze zadu. Zápas byl jednoznačný a soupeře jsme přehráli skórem deset nula.

Chtěl bych všechny pochválit za předvedený výkon

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři