Michal Trunkát : Čekal jsem na pohyb brankáře.

čtvrtek 23.10.2008 | Petr Dadej |  

Komentáře ke včerejšímu utkání s Vítkovicemi.

Michal Trunkát : Čekal jsem na pohyb brankáře.

 
 
 

"Přístup všech hráčů k zápasu byl konečně stoprocentní, hráli s velkým nasazením", pochvaloval si trenér Pepina Jan Holovka. "Semkli jsme se a díky kolektivnímu výkonu jsme se dostali z nepříznivého výsledku. Musím pochválit brankáře Vochozku, který nám dnes velmi pomohl."

Michal Ďopan byl s utkáním také spokojen, nastoupil v zahajovací formaci. K otázce, co se to s týmem stalo v první třetině, řekl : "Paradoxně naše vlastní přesilovka dostala soupeře na koně, když vstřelili dvě branky, a to nás dostalo do velkého útlumu. Od začátku jsme ale chtěli hrát vzadu na nulu a krom této desetiminutovky se to dařilo."

Rozhodnutí padlo v nájezdech, na které šli pouze tři vyvolení. Jak trenér Holovka hráče v tuto vypjatou chvíli vybíral? "Nechal jsem to na klucích, podle toho jak se cítili. Ukázalo se, že šli hoši, kteří opravdu věděli, co dokáží."

Poslední, kdo rozvlnil v zápase síť, byl Michal Trunkát. "Čekal jsem na pohyb brankáře, rozhodoval jsem se a nakonec jsem zvolil kličku na forhend. A zápas? Pro mě to bylo hodně těžké, dlouho jsem z důvodu nemoci nehrál a fyzické síly ubývaly rychle."

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři