Elévové B hráli ve Stonavě

pondělí 27.10.2008 | Petr Dadej |  

Elévové B odehráli třetí turnaj v sezoně, v hale ve Stonavě se jim ale pohár odvézt nepodařilo.

Elévové B hráli ve Stonavě

 
 
 

Elévové B odehráli třetí turnaj v sezoně, v hale ve Stonavě se jim ale pohár odvézt nepodařilo.

Z důvodu různých rodinných výletů, se na turnaji představilo jen 8 hráčů, 1 hráčka a 1 brankář. Přesto se za svou hru rozhodně hoši a dívenka nemusí stydět.

vs Torpedo Havířov A 0:5

vs SFK Havířov 0:2

V prvních dvou zápasech jsme se gólově neprosadili, přestože to především ve druhém zápase nebylo vůbec daleko - a remízový zápas by tak třeba mohl i remízou skončit.

vs Tigers Poruba 3:5

V tomto utkání se mi moc líbil kapitán soupeře, č.7, který je evidentně velmi talentovaný a tratí jen na tom, že si nemá v týmu s kým nahrát a prakticky všechno musí odehrát sám. Vstřelil nám po svých individuálních akcích 5 hezkých branek a po celý zápas ani jednou nevystřídal.
My jsme se také už dokázali prosadit a povedlo se to nejdříve Karle Holušové, poté Peťovi Šindlerovi a nakonec i Michalovi Dymáčkovi - tedy každou branku vstřelila jiná formace, jiný hráč (a vlastně i vždy jiná věková kategorie). Hoši (a dívenka) se dokázali prosadit po spolupráci, což značí v dalších kategoriích slibnou budoucnost.

vs 1.SC SSK Vítkovice C 1:3

Do posledního zápasu jsme nastoupili opět proti hochům z Poruby a opět jsme nebyli tak daleko od více branek a snad i od remízy.

Ve třetím turnaji jsme sice také vítězství neokusili, ale tým složený z hráčů, kteří letos buď začínají nebo jsou ještě věkem přípravkoví, se už začíná více a více osmělovat, na tomto turnaji výrazně prohrál jen v prvním zápase. Věříme, že další pokrok uvidíme už 9.11. v Ostravě na Vítku.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři