A máme tady derby

pátek 7.11.2008 | J.G. |  

V následujícím dvoukole se utkáme v sobotním dopoledni s pořádájícím Paskovem a po obědě narazíme v "malém derby" na Vítkovice a připomeneme si nedávný souboj mužských celků.

A máme tady derby

 
 
 

V prvním utkání se potkáme s domácím týmem. Podle postavení v tabulce snadné sousto na zahřátí před poobědním menu, ale zdání klame. V našem mužstvu jsou dva hráči, jejichž velká část dosavadní kariéry je spjata právě s tímto soupeřem a jako vždy se na nás budou chtít paskovští vytáhnout. Navíc poslední příčka není reálným obrazem toho co umí a tak nás to nesmí vést k podcenění. Loňské utkání se nesla ve výsledkově jasném duchu, ale zvlášť ve druhém utkání nám polovinu zápasu soupeř zle zatápěl, než se ve výhni vlastní nafukovací haly uvařil a odpadl.

Loňské výsledky : 9:0 a 10:2.

Druhé utkání a zápas na který se těšíme určitě my i soupeř. Loňské utkání v naší domácí FatPipe aréně, kterou jeden s trenérů Vítkovic překřtil na Calex arénu, máme dosud v živé paměti. Poněkud zima, nefungující časomíra, ale hlavně krásný a dramatický zápas, možná nejkvalitnější podívaná jakou tito dva soupeři loni předvedli. Porážka 3:2 byla nejpříjemná, leč za předvedený výkon jsme se stydět nemuseli. Jenom pro připomenutí dva pohledy na toto derby

http://www.sskvitkovice.cz/clanek.php?clanek=536&rubrika=

http://www.fbcostrava.cz/clanek_tymovy.php?id=1469&idt=13&stranka=2

Druhé loňské utkání jsme v Horní Suché vyhráli po stejně dramatickém průběhu 4:3, kdy jsme prohrávali brzo 1:0, trpělivou a kvalitní hrou jsme otočili na 4:1, abychom se v závěru málem báli o vítězství, protože soupeř potvrdil své nesporné kvality  a v závěrečných třech minutách na nás vyvinul neuvěřitelný tlak a korigoval skóre dvěma góly.

http://www.fbcostrava.cz/clanek_tymovy.php?id=1580&idt=13&stranka=2

http://www.sskvitkovice.cz/clanek.php?clanek=613&rubrika=

Uvidíme, kdo se bude radovat tentokrát. V každém případě věřím, že se bude na co dívat a že kvalitou i nasazením se toto "malé derby" loňským utkáním minimálně vyrovná a že tento zápas bude opět oslavou hry zvané FLORBAL.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři