Holovka : Jedeme si pro body!

pátek 7.11.2008 | Petr Dadej |  

V neděli se v 17h utkají na Sparta Areně muži Pepina Ostrava s domácí Spartou.

Holovka : Jedeme si pro body!

 
 
 

V neděli se v 17h utkají na Sparta Areně muži Pepina Ostrava s domácí Spartou.

Muži z Ostravy budou bezpochyby chtít potvrdit vzrůstající formu. "Jedeme si pro tři body, nic než vítězství neberu. Už se konečně musíme odlepit ode dna."

Poslední předzápasový trénink prožil pouze jako divák Jiří Vochozka, který se před utkáním šetřil. "Budu ale připraven na sto procent", ujišťuje mne.

Tréninkový mač rozhodl individuální akcí Radim Polášek, bude mít šanci i v neděli? "Odvedu maximum, když mě trenér postaví. Chci v zápase bojovat až do konce. Spartu musíme porazit, chceme v tabulce výš."

Prim v dresech Pepina ovšem budou zajisté hrát opět hráči první pětky, tedy Machala, Chrápek, Jan Daniš, Skácel a Tříska. Ve druhé tak bude opět tvrdý boj o místo, v posledním utkání se předvedl Škarupa, v týmu je dále i stále se zlepšující Ďopan, dříč Charizan, uzdravující se Maier, dále Svoboda, mladí Hanic se zmíněným Poláškem a čímdál více se prosazují i junioři Vojtíšek se Zezulkou. Kdo nakonec dostane důvěru?

Sparta, jako staronový účastník nejvyšší soutěže, se bude spoléhat na své tradiční opory, brankář Vladan Dřízhal a kapitán Václav Culka by měli rudý prapor držet nejvýše. V neděli jim v tom ovšem nepomůže mladá naděje David Bouša, který je na MS akademiků ve Finsku.

Jak to nakonec vše dopadne, uvidíme v neděli v 17h buď přímo v Praze, či v online přenosu na stránkách ČFbU.

 

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři