Kozel : Měli jsme větší vůli po vítězství

pátek 21.11.2008 | Petr Dadej |  

Ohlédnutí slovem aktérů za pohárovým utkáním.

Kozel : Měli jsme větší vůli po vítězství

 
 
 

Ohlédnutí slovem aktérů za pohárovým utkáním.

"Utkání jsme začli hodně, hodně špatně", formuloval myšlenky asi všech Pepiňáků uzdravený navrátilec a nejlepší hráč utkání, Miroslav Kozel.

"Opět jsme zaspali začátek", vzpomíná Jan Daniš, "byli jsme pasivní dopředu a klasicky jsme začali hrát, až když nám teklo do bot."
Vítkovický Jan Jelínek utkání viděl hodně podobně : "Pepino jsme přehráli, ale poté jsme opět přestali hrát a soupeř nás na konci přetlačil."

Ano, zápas hodně připomínal poslední souboj těchto rivalů, který vyhrálo FBC na nájezdy. Vědom si je toho i trenér Vítkovic, Radomír Mrázek. Jeho tým měl na Sareze skvěle rozehranou partii : "Zápas jsme ztratili na konci druhé třetiny, kdy jsme za stavu 5:1 dostali kontaktní góly."

Trenér Pepina, Jan Holovka, může být spokojen právě s tím, že se jeho tým nesložil a hrál až do konce : "Po hodně zlepšeném výkonu ve 3. třetině jsme opět dokázali zvrátit nepříznivý vývoj utkání."
"Ve třetí třetině jsme začli soupeře napadat a z toho plynuly chyby, které jsme dokázali potrestat",
říká Miroslav Kozel. Právě díky těmto chybičkám se Pepino znova dostalo do hry a zápas dotáhlo až do prodloužení.

V něm rozhodl po brejku a nahrávce Tomáše Chrápka Jan Daniš. "Prodloužení je otázka štěstí, mohli jsme vyhrát, ale zároveň i prohrát", hodnotí střelec vítězné branky.

"Měli jsme větší vůli po vítězství", uzavírá Miroslav Kozel.

Ve čtvrtfinále poháru se FBC Pepino Ostrava utká s FBC Sokol Přerov, v neděli 30.listopadu v 14 hodin na SH Cement v Hranicích.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři