Pepino vyhrálo Florbalky dorostenek

pondělí 24.11.2008 | Petr Dadej |  

Dorostenky odehrály své druhé Florbalky. V České Šperky Cupu vyhrály domácí Pepiňačky, před druhým Lipníkem a Vítkovicemi.

Pepino vyhrálo Florbalky dorostenek

 
 
 

Dorostenky odehrály své druhé Florbalky. V České Šperky Cupu vyhrály domácí Pepiňačky, před druhým Lipníkem a Vítkovicemi.

FBC Pepino Ostrava - 1.SC SSK Vítkovice 2:0
FBC Lipník - FBC Pepino Ostrava 4:1
1.SC SSK Vítkovice - FBC Lipník 3:2
1.SC SSK Vítkovice - FBC Pepino Ostrava 0:1
FBC Pepino Ostrava - FBC Lipník 4:3
FBC Lipník - 1.SC SSK Vítkovice 8:0

1. FBC Pepino Ostrava - 4 - 3 - 0 - 1 - 8:7 - 6b.
2. FBC Lipník - 4 - 2 - 0 - 2 - 17:8 - 4b.
3. 1.SC SSK Vítkovice - 4 - 1 - 0 - 3 - 3:13 - 2b.

Turnaj se odehrál v sobotu 22.listopadu pod záštitou firmy České Šperky a především velkého florbalového nadšence Ing. Aleše Poukara, který připravil pro dívky snad ten nejhezčí předvánoční dárek, který mohl.

Mimo samotný turnaj totiž byly v hale vystaveny mnohé šperky, dokonce i s florbalovými motivy.

Turnaj sám o sobě začal vítězstvím Pepina nad Vítkovicemi v zápase, kdy se oba týmy spíše zahřívaly. Ve druhém zápase domácí ale už nestačily na Lipník, který se ale tak trochu vystřílel a vzápětí podlehl Vítkovicím.

Druhé kolo vzájemnýh soubojů odstartovalo další těsné vítězství Pepina, které se opět značilo především nulou na kontě obdržených branek, což byl hlavní aspekt dosavadních úspěchů dívek ve žlutém. Další utkání mělo být klíčové pro určení pořadí v turnaji.
Pepino odehrálo s Lipníkem krásný souboj, nicméně zvláště ve druhé části to byla především Lenka Cilečková v brance Pepina, která držel prapor Ostravy nahoře. Lipeňačky se nedokázali proti skvěle chytající brankářce prosadit, a když k tomu připočteme hattrick Dominiky Drkošové, zasádní vítězství, zajišťující prvenství v turnaji, bylo na světě. V posledním zápase turnaj pak už Lipník svou převahu vyjadřoval i gólově a jasně vrátil Vítkovicím první porážku a vyhrál 8:0.

Nejlepší brankářkou byla vyhlášena zaslouženě Lenka Cilečková z Pepina a nejlepší střelkyní lipnická Petra Grufíková, která v posledním zápase díky dvěma brankám odstrčila na následující místa další dvě své spoluhráčky.

Všem dívkám děkujeme ještě jednou za účast a za jejich výkony a přejeme hodně vůle a zdaru v dalším tréninku a v dalších utkáních!

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři