Ve středu na Vítkovice!

pondělí 5.10.2009 | Petr Dadej |  Ve středu na Vítkovice!

 
 
 

Už ve středu muži vyzvou svého ostravského rivala - Vítkovice! Od 18.15 se na SH Sareza utkají týmy, které každoročně bojují o krále Ostravy.

Vítkovicím se poslední dvě sezony skvěle povedly, předloni skončili stříbrní a loni ovládli celou Extraligu i play-off. Přesto ve vzájemných soubojích dovedlo FBC dvakrát zvítězit - jednou Vítkovické dokonce vyřadili z poháru ČFbU.

Vítkovice letos angažovaly dva finské hráče, Turkku Lehtinena a Tuomase Mustakallia. Přestože tým před sezonou opusili Tomáš Sladký a Dan Folta, jeho síla se tak příliš nesnížila. I letos Vítkovice předvádějí výborný florbal a po třech kolech jsou na třetí příčce.

Přesto jsou souboje ostravských rivalů vždy otevřené a papírové předpoklady často berou za své. BiX na začátku sezony prokazuje, že má opět neskutečně produktivní ofenzivu, ale doplácí na defenzivní mezery.

Do branky letos angažoval dvě nové tváře - Jakub Mrkva si premiéru odbyl v neděli proti Boleslavi - byla to příprava pro ostravské derby? Marek Cieslar z Třince, který je ještě juniorského věku, na svou šanci v A týmu stále čeká.

Kdo dostane důvěru ve středu?
Prosadí se opět dvojnásobný vítěz kanadského bodování Petr Skácel nebo Jiří Curney, který dal Boleslavi 5 branek?

Nenechte si tento nevšední zážitek ujít!
Středa, 18.15h, SH Sareza Ostrava-Přívoz!

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři