Z nebe rovnou do pekla.

pondělí 19.10.2009 | R.M. |  Z nebe rovnou do pekla.

 
 
 

Z vrcholu do propasti. Ze špice na samé dno. Jednou si nahoře a jednou zase dole. Utopená naděje. Pohřbený sen. Zazvonil nám umíráček. Obdarováváme protivníky. Dáváme soupeřům náskok? A spousta dalších titulků by se hodila jako nadpis k tomuto článku. Vybral jsem z nebe do pekla.

Hromovým bičem zapráskal unijní funkcionář a zkontumoval mladším žákům všechny čtyři odehrané soutěžní utkání. Když jsem se před dvanácti dny dozvěděl o tomhle možném katastrofickém scénáři, nechtěl jsem věřit vlastním uším a jenom kroutil hlavou z jakého to má být důvodu. Od června totiž vše bylo na sekretářově stole a stačilo jen poctivě vykonat svěřený úkol. Od včerejška věřím i vlastním očím. Vše je potvrzeno i na oficiálních webových stranách ČFBU.

Mladší žáci figurují v ligové tabulce na předposledním místě s nula body a hrozivým skóre nula dvacet. Proč? Protože lajdáckostí jednotlivce spadli do sraček taky všichni nevinní. Snaha celého mužstva tímto přišla v niveč a ruce si mohou mnout naši soupeři, jelikož jim odpadl jeden z kandidátů na korunku krále. Obhájce titulu je totiž s největší pravděpodobností z kola venku a muselo by se stát spoustu zázraků, aby pro nás soutěž dopadla jinak. Neprofesionalita, opomění, neschopnost, laxnost čtyři slova, která vystihují práci viníka se podepsala pod naše čtyři zápasy. Děkuji za zmršenou sezónu Roman Minařík.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři