Lékařská zpráva.

čtvrtek 22.10.2009 | R.M. |  Lékařská zpráva.

 
 
 

Těžkým direktem zdecimované družstvo mladších žáků se o víkendu pokusí o nápravu nejenom své reputace. Klinická smrt , jenž se rozšířila v našem týmu jako mor (viz foto), bude léčena na klinice MSH v Havířově. Přijedou lékaři z Frýdku - Místku a specialisté z oboru kurýrování ze Slavie Havířov.

V neděli 25.10.2009 od osmé hodiny ranní bude prováděna operace "vzkříšení" doktory z frýdecko-místeckého FBC a v ten samý den jěště proběhne od 10:45 šití a plastika jizvy na srdci a duši od chirurgů z havířovské Slavie. Po těchto dvou zákrocí dáme na dva měsíce lize vale a budeme rehabilitovat. Samozřejmě aktivně. Ve středu totiž odjíždíme do Prahy, kde na nás bude čekat rehabilitační linka Tatranu Střešovice. A za čtrnáct dní se objevíme v Horní Suché na mezinárodním kondičním soustřdění o pohár starosty.

 Z historických tabulek bylo zjištěno, že celek který měl na kontě čtyři porážky, ještě nikdy nevyhrál ligu mladších žáků, ba co víc, neumístil se ani do druhého místa. Podle statistik tedy máme šanci akorát na třetího fleka. Zkusme to změnit a probojovat se alespoň o kousíček výš.

Do zápasu s Frýdkem-Místkem budeme nastupovat jako úplný outsider, protože F-M zatím svoje utkání všechny vyhrál a má impozantní skóre 23:2. My jsme bez bodu a s pasivní bilancí žádného vstřeleného gólu a dvaceti obdržených. Favorit je tedy znám. V druhém klání na sebe narazí poslední Slavie Havířov a předposlední FBC Ostrava. Tady bych do role velice mírného favorita pasoval náš tým. Bude to ovšem velice tvrdý oříšek, jelikož jsme ještě nedali ani góla. Naštěstí hráči Slavie mají průměr obdržených branek celkem vysoký a to 11, takže by se mohlo něco urodit.

Jo a nezapomeňte v neděli se mění čas. Ze tří hodin se posouvá zpět na dvě. Tak ať někdo na sraz nepřijde moc brzo. Sejdeme se na obvyklém místě u obecního úřadu v Zábřehu v 6:30 hodin. Florbalu zdar a kontumacím zvlášť.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři