Operace se zdařila, pacient ještě nezemřel.

neděle 25.10.2009 | R.M. |  Operace se zdařila, pacient ještě nezemřel.

 
 
 

Dnes 25.10.2009 se mladší žáci vydali do Havířova pro snad již oficiální body do ligové tabulky. Prvním soupeřem nám byl celek Frýdku-Místku, který jistě bude čeřit vodu ve vyšších patrech a druhým byla Slavie Havířov, jenž uzavírá celé startovní pole.

FBC Ostrava  -  FBC Frýdek - Místek  4:2  (1:1, 2:1, 1:0)

Nebylo to pohledné utkání pro oko diváka. Spousta individuálních chyb provázela nejenom naše hráče, ale důležité bylo, že se podařilo vybojovat první body. Kluky z Frýdku-Místku známe velice dobře a věděli jsme co budou hrát, bohužel jsme zapoměli, co máme hrát my. Po dvou minutkách se v šanci ocitl Dominik Botek a hrozně nás tím vystrašil. Z tohoto uleknutí se nedokážeme vzpamatovat a chviličku nato dostáváme první gól. Trn z paty se podaří vytrhnout až před koncem třetiny, když vyrovnáváme. Druhá část začala opět šancí F-M. Naštěstí "jen" zazvonila tyčka Plížilovy svatyně. Chlapcům se opět moc nedaří dobře zakombinovat a provází nás spousta individuálních nedostatků. Až v šestnácté a osmnácté minutě se na borce ve žlutém usměje štěstí a dvakrát skórují. Darovaná přesilovka v závěru třetiny zamíchá ještě kartama. Frýdek sníží šest vteřin před klaksónem. V posledním dějství přijde rozuzlení po minutě hry. To se Krejča trefí a všichni slyší jak mu spadne obrovský balvan odpovědnosti ze srdce.

FBC Ostrava  -  Slavia Havířov  16:1  (5:0, 7:1, 4:0)

Co nevycházelo s Frýdkem-Místkem to vycházelo se Slavií náramě. Někdy až překombinované herní situace se musely líbit. Slávistů bylo skoro na tři formace, ale ani jedna žádné naši nekonkurovala. Většinu utkání pouze stáli a hleděli na BiX boys co vymyslí. Důkazem jsou i dvě branky v naší početní nevýhodě. Vyhlášený bonus pro sebe ukořistil Krejča, jenž dal poslední gól a ukončil tím zápas. Může se tedy těšit na námořnický šek.

V pondělí na tréninku se dozvíte o podrobnějších informacích ohledně středečního výletu do Prahy a taky o turnaji v Horní Suché konaného 7.a 8.11.2009.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři