Pražský výlet s florbalovou podívanou.

čtvrtek 29.10.2009 | R.M. |  Pražský výlet s florbalovou podívanou.

 
 
 

Zajímavých výsledků dosáhli mladší žáci ve středu 28.10 2009 v Praze. V přátelských zápesech se utkali s celky Sokola Mladá Boleslav a Tatranem Střešovice. V probíhající sezóně pražské ligy mladších žáků patří těmto dvěma klubům druhé respektive třetí místo. Zápasy tudíž slibovaly vyrovnaný průběh a dobrou přípravu.

Ve sportovní hale Tatranu se odehrál souboj mezi FBC Ostrava a Sokol Mladá Boleslav. Zápas hraný na tři krát patnáct minut pro sebe ukořistily modrožluté barvy. Výsledek 14:2 se rodil až překvapivě lehce. Po brzkém ranním vstávání a jízdou v narvaném vlaku, měli kluci spoustu sil a s přehledem si poradili.

Střetnutí s Tatranem Střešovice se odehrálo v Unihoc Aréně a trvalo taktéž tři krát patnáct minut. Mlaďoši z BiXu si poradili výsledkem v poměru sedm ku dvěma. Někomu může připadat i tohle utkání jako jednoznačné, ale nerodilo se vůbec lehce.

Byla to dobrá akce. Jeli s náma i starší žáci a dorostenci. Starší hráli dvě utkání s Tatranem a dokázali obě vyhrát 3:0, 4:2, kdežto dorostenci se stejně starýmy vrstevníky jednou remizovali 6:6 a jednou prohráli 1:5.

17.11.2009 zveme Tatran k nám a oslavíme florbalem další státní svátek.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři