Bonbónek.

čtvrtek 29.10.2009 | R.M. |  Bonbónek.

 
 
 

To nejlepší z ligy starších žáků bude k vidění první listopadový den ve Fatpipe aréně. Poředatelem je FbC BD STAV Frýdek - Místek a výkvět soutěže se střetne navzájem mezi sebou. Tuto atraktivní podívanou už nenabídne žádné jiné další soutěžní kolo. Zveme tedy všechny fanoušky Vítkovic, Torpéda Havířov, Frýdku - Místku, MVILu Ostrava, FBC Ostrava a dobrého florbalu do naší nafukovací haly.

Všechny zápasy totiž slibují zajímavou podívanou. V 8:00 hodin vše vypukne zápasem MVIL Ostrava versus Frýdek - Místek. Sloučením Sokola Zábřeh a MVIL Hrabová vznikl nový celek pod názvem 1.MVIL Ostrava. Tento tým se jeví jako velice dobrý protivník a asi nejvíc bude nahánět vedoucí trojci. Frýdecko-místečtí ještě v soutěži nevyhráli, ale co není může být.

9:15 Vítkovice - Torpédo Havířov. První vrchol dne. Obě družstva mají na svém kontě čtyřy výhry, žádnou remízu a žádnou prohru. Půjde tedy o špici, takže uvidíme kdo bude lepší, popřípadě šťastnější.

10:30 Frýdek - Místek proti FBC BiX Ostrava. Ke dvěma plnobodovým patří taktéž FBC Ostrava a je pomyslným třetím hráčem do mariáše. Chlapci z BD STAVu by mohli být příjemným soupeřem k rozehrání. Pozor! Nepodceňovat!!

11:45 MVIL Ostrava - Torpédo Havířov. Tak na tohle jsem sám zvědav. Favoritem bude bezesporu Torpédo, avšak MVIL svou kůži jistojistě naprodá lacino.

13:00 Vítkovice - FBC Ostrava. Druhý vrchol dne. Derby střetnutí dvou ostravských florbalových velkoklubů a věčných rivalů o nadvládu nad Ostravou zakončí tuto hrací neděli. Jak se říká: v derby namá nikdo nic předem jisté a tak si v den státního svátku starší žáci zajeli za přípravou do Střešovic, aby byli na Vítkovice dobře připraveni. Oslavu 91. výročí vzniku samostatného československého státu si chlapci zpestřili dvěma zápasy. Vítězství 3:0 a 4:2 zajisté nalelo klukům do žil patřičné sebevědomí, tekže zjistíme chvilku po čtrnácté hodině kdo se lépe připravil.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři