Ohlasy z utkání BiX - Tatran

pondělí 2.11.2009 | Petr Dadej |  Ohlasy z utkání BiX - Tatran

 
 
 

V neděli prohrál BiX s Tatranem v prodloužení 3:4, jaké pocity ze zápasu mají hráči obou celků?

Hráči Tatranu žehrali na neproměňování šancí: "Nejsme schopni dávat góly. Měli jsme výbornou první třetinu, která měla skončit nejméně 6:0, ale díky neproměněným šancím jsme si to zavařili", říká tahoun Střešovic, Martin Richter.

Michal Podhráský mu přitakává: "Dojeli jsme na neproměněné šance a tragickou druhou třetinu. Ztracený bod nás určitě mrzí, ale jsme rádi, že jsme získali aspoň bonusový bod v prodloužení."

V brance BiXu se opět ukázal Adam Hudec, který si odnesl cenu pro nejlepšího hráče zápasu: "Odehráli jsme pěkný zápas před domácím publikem a děkuji klukům za bojovnost. Jen nám v závěru chybělo trochu štěstí."

"V první třetině jsme měli z Tatranu velký respekt", říká střelec vyrovnávacího gólu, Tomáš Vojtíšek. "Do druhé třetiny jsme se uklidnili a byli jsme Tatranu vyrovnaným soupeřem. Je škoda toho prodloužení, bod navíc by se do tabulky hodil."

Zkušený Pavel Machala zápas zhodnotil a tohle ohlédnutí uzavřel stručně: "Rozhodla první třetina, kdy jsme do utkání vstoupili velmi vlažně. Podržel nás v ní gólman", nezapomněl pochválit Hudce.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři