V sobotu do Horní Suché.

čtvrtek 5.11.2009 | R.M. |  V sobotu do Horní Suché.

 
 
 

V sobotu 7.11.2009 se mladší žáci zůčastní celodenního mezinárodního turnájku v Horní Suché. Obědy jsou zajištěné v jídelně základní školy, kde se bude celé klání odehrávat. K jídlu je připraveno kuře s brambory, ovoce a pití. Kdo nemá kuře rád ať si do vaku přibalí vepřový řízek.

Putovní pohár starosty obce převezme někdo ze sedmice týmů, které se utkají každý s každým. Mezi favority se raději řadit nebudeme, protože na turnaji mohou startovat i dva hráči staršího ročníku a taky starší gólman. Takže takové třetí místo popřípadě druhé by vůbec nebylo špatné. Loňský vítěz slovenská Nižná a taky domácí celek Horní Suché společně s Frýdkem-Místkem budou největší soupeři a zápasy s nimi slibují atraktivní podívanou.

Začneme  v 9:00 se Slavií Havířov, v 11:00 se potkáme s Frýdkem-Místkem, od 12:30 to bude "béčko" slovenské Nižné, poté si zajdeme na oběd a ve 14:00 se nám postaví "áčko" Nižné. Následovat budou souboje s Horní Suchou. Nejprve v 16:00 nás vyzkouší "B" tým a v 18:00 to bude celek "A". Zápasy se hrají na 2 x 12 minut hrubého času a taky na normálním hřišti o rozměrech 40 x 20 metrů. Ukončení se plánuje na devatenáctou hodinu.

Startovné je 1800 kč a cena obědu je 60 kč. Pokud nás pojede zhruba na tři lajny připravte si prosím něco kolem dvou stovek. Vybereme v sobotu na srazu, který bude na obvyklém místě u obecního úřadu v Ostravě - Zábřehu v 7:50 hodin.

Jo a abych nezapoměl. Nedaleko je krytá motokárová dráha kousíček od kruhového objezdu, takže kdo pojede s rodiči může si zajít zazávodit.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři