Další pohárek do sbírky.

pondělí 9.11.2009 | R.M. |  Další pohárek do sbírky.

 
 
 

Florbal o sychravé sobotě moc nerozehřál našich třiadvacet borců, kteří se zůčastnili mezinárodního turnájku o pohár starosty obce Horní Suché. Chyběl pouze náš turnajový kapitán Krejča, jenž doma ležel s chřipkou a já doufám, že to není chřipka vepřová.

Jednodušeji řečeno: mnoho hráčů, málo času (byl nastaven takzvaný super hrubý čas, který se nezastavoval ani po vstřelené brance) a k tomu všemu po telefonickém hovoru bylo zmenšeno hřiště. Kurňa soudruzi je dvacet let po revoluci!!! Takže největší zážitek z florbalového klání byl závod motokár. Budu se muset kouknout, kdy budeme hrát zase někde poblíž, abychom mohli motokárovou akci zopakovat. (15.11. Stonava starší žáci B).

Kluci dosáhli celkově na druhé místo. Po třetí příčce z Hradce Králové a prvním ze slovenské Stupavy, víme jaké je být druhý v Horní Suché.

FBC Ostrava - Slavia Havířov  4:1

FBC Ostrava - Frýdek-Místek 2:1  V tomhle zápase jsme měli hromadu štěstí. Chviličku před koncem zápasu za vyrovnaného stavu zvonila naše tyčka a pět vteřin před klaksónem si frýdecko-místecký kapitán Dominik Botek ve vlastní přesilové hře zavěsil míček do šibenice vlastní brány.

FBC Ostrava - Nižná B  8:0

FBC Ostrava - Nižná A  2:4  Tak tu se štěstí obrátilo proti nám a měli hromadu smůly. Nevyužité příležitosti hlavně Kolibříka a Křivise nás stály lepší výsledek. Soupeř ty své (po našich fatálních chybách) krutě trestal.

Závody motokár.

FBC Ostrava - Horní Suchá B  asi 11:0

FBC Ostrava - Horní Suchá A  2:1  Zápas o poháry se odehrával ve skvělém tempu a bylo to nejlepší vystoupení našich barev. Bylo několik variant a jen výhra zajišťovala celkové druhé místo. Remíza a porážka odsouvala FBC na pozici třetí. H.S. to měla ještě složitější. Výhra o dvě branky jim umožňovala celý turnaj vyhrát, remíza být druhý a prohra se rovnala místu bronzovému. Sami vidíte, že zápasu nechyběl náboj a ani bojovný duch. Branky Kaši a Šešula zajistily vítězství a druhý flek.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři