Gólový maratón v Horní Suché

pondělí 9.11.2009 | Muras |  Gólový maratón v Horní Suché

 
 
 
Gólový maratón v Horní Suché

Dne 31.10. se odehrálo další dvojkolo juniorské soutěže v Horní suché,které se později proměnilo v gólový maratón našich dívek,což nám velice pomohlo,k získání dalších bodů do tabulky…
Zazněním píšťalky ve 13:00 hod. odstartoval zápas proti TJ VHS Znojmo.
Od samého počátku měli naše dívky zápas v rukou,skvělé kombinace ovšem někdy úplně zbytečné a mizivá střelba nás přesto dovedla k vítězství 5:1…
První branku vstřelila v čase 10:54 hráčka s číslem 41 Charlotte Římanová,asistovala hráčka s číslem 18 Adéla Prašivková,o druhou branku se postarala v čase 12:18 hráčka s číslem 7 Petra Metzová po nahrávce od Petry Lubojacké s číslem 15.
Až do konce první třetiny jsme si udrželi čisté konto 2:0,a k tomu v čase 17:39 přidala další branku hráčka s číslem 13 Gabriela Žůrková z pomocí Karin Vavrečkové s číslem 6.
Ovšem v čase 18:35 přišlo velké překvapení,Martina Lazárková s číslem 9 z TJ VHS Znojmo odběhla za naši obranu dostala přihrávku přes celé hřiště a po jedovaté střele mohla naše brankářka zapomenout na čisté konto….
Tímto však Znojmo ukončilo střelbu a 2 branky padly už jen pouze z naší strany a to v čase 26:46-hráčka s číslem 6 Karin Vavrečková,asistovala z 13kou Gabriela Žůrková a poslední gól vstřelila v čase 34:37 z 10tkou Denisa Hebronová po nahrávce od Lucie Lustigové s číslem 4...tím byl zápas ukončen vítězstvím pro naše juniorky 5:1.

V Odpoledních Hodinách přesněji 15:50 začal náš zápas z týmem Fbk Horní Suchá který byl naštěstí golově štědrý pouze pro nás:-)
Uvodní gól ujistila Tereza Sýkorová s číslem 12 čase 1:55.V tomhle zápase jsme dali celkově 18 branek.
5krát se prosadila Žůrková Gabriela,3krát Karin Vavrečková,2krát Vinklérová Nikola,Marta Hučinová,a po jednom gólu si dali Denisa Hebronová,Denisa Ratajová,Metzová Romana,Metzová Petra a v poslední sekundě což znamená 14:59 zavěsila do soupeřova brankoviště Zdenka Sluková.
Tímto samozřejmě nechci upoutat pouze jen na střelce,jelikož to byla týmová práce,chválím tímto celí tým,
A děkuji za vaši chuť hrát,snahu a spolupráci...:-)
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři