BiX hraje v pátek čtvrtfinále poháru s Vítkovicemi!

čtvrtek 12.11.2009 | Petr Dadej |  BiX hraje v pátek čtvrtfinále poháru s Vítkovicemi!

 
 
 

FBC BiX Ostrava hraje pohár ČFbU opět s Vítkovicemi, jediný rozdíl je v tom, že letos to není osmifinále, ale už čtvrtfinále. Loňský zápas si můžete připomenout zde.

Rozhodl ho krásnou brankou v prodloužení Jan Daniš. "Na góly si vzpomínám. Těší mě a pevně věřím, že budu zase úspěšný. Už bych se mohl konečně prosadit, protože letos je má bilance žalostná (úsměv)."

A jaký bude letošní zápas, který se odehraje v pátek v 19:30 na Sareze?
"Určitě to bude zase pikantní souboj", říká Daniš. Petr Skácel dodává: "Do zápasu půjdeme na 200%, nenecháme jim ani metr prostoru!"

"Rozhodně nemají lepší hráče než my. Musíme je přehrát v nasazení, důrazu a častou střelbou. Přesně víme, co bude na soupeře platit , kde má slabiny. Veškeré kamarádství jde stranou, uděláme všechno pro vítězství všechno!", burcuje kapitán Skácel svůj tým.

Jan Daniš také věří v postup: "Nemáme co ztratit, Vítkovice jsou favoritem, ale určitě by se nikdo nezlobil, kdybychom opět vyhráli. Chceme postoupit dál!"

Petr Skácel uzavírá tuto pozvánkou výzvou k fanouškům: "Touto cestou bych chtěl pozvat všechny naše členy FBC Ostrava a fanoušky, na tento zápas -přijďte nás podpořit!"

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři