Dorostenci na Dubině

pátek 20.11.2009 | J.G. |  Dorostenci na Dubině

 
 
 

Minulé ligové dvoukolo nebylo z našeho pohledu zrovna nejlepší. Jeden těžce vybojovaný bod nám spadl z nebe ( proti MVIL Ostrava ), další dva jsme zcela zbytečně ztratili ( proti Vikings Kopřivnice ). Hráči se snažili, ale jenom snaha porazit soupeře nestačí, navíc, pokud je podlomena ne zrovna dobrým zdravotním stavem několika hráčů, či únavou z předchazejících těžkých zápasů. O to více je důležité, aby zabojovali všichni a fungoval na lavičče týmový duch, jehož jsem ale ve výše uvedených zápasech u některých jednotlivců hledal marně.

V minulých dnech jsme sehráli dva přátelské zápasy s dorosteneckými celky Sparty Praha a Tatranu Střešovice a přátelské utkání s družstvem starších žáků, jež se připravuje na nedělní souboj o první místo v tabulce proti Torpedu Havířov. Výsledky nejsou důležité, prostor dostali všichni hráči širšího kádru a každý tam měl možnost zjistit sám na sobě, co mu chybí, co lze zlepšit.

V nastavajících ligových zápasech se utkáme v MSH Dubina s celkem Slavie Florbalshop.cz Havířov a 1.FBK Rožnov pod Radhoštěm. S prvním soupeřem jsme se utkali v prvním ligovém kole a utkání skončilo našim jednoznačným vítězstvím. Nelze očekávat, že soupeř bude působit v roli obětního beránka i nyní. I když okupuje poslední místo tabulky soutěže bez jediného bodu, určitě nedaruje svou kůži lacino a bude pořádně kousat. Druhý soupeř je na tom o poznání lépe, ale pakliže pomýšlíme na případný postup do další fáze soutěže, nesmíme v zápasech s těmito soupeři zaváhat a trpělivě se snažit hrát svou hru a nezapomenout na výše zmíněného týmového ducha.

Doufám, že se nám vše podaří podle našich představ a i přes značně okleštěný výběr hráčů, ať už vinou zranění či nemocí, splníme svou nedělní misi úspěšně a získáme plný počet bodů.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři