Utrápených nedělních 6 bodů

neděle 22.11.2009 | J.G. |  Utrápených nedělních 6 bodů

 
 
 

Florbal zaplakal. Tak nějak by se dalo jednoduše nazvat vystoupení dorostenců na Dubině. Hra často na náhodu, chaotický pohyb, příliš velká honba některých hráčů vstřelit gól, špatný přístup a ospalý výkon dalších jedinců. Budiž některým z nich omluvou, že po nemoci dlouho netrénovali a někteří byli ne úplně zdravotně v pořádku.

První soupeřem byla Slavia Havířov. Přestože jsme drželi hru pevně ve své moci, trápili jsme se v koncovce. Sice jsme se snažili kombinovat, ale příliš jsme se utápěli ve hře jeden na jednoho, místo toho, abychom se věnovali kombinační hře, která nás zdobila v prvním zápase s tímto soupeřem, kde jsme zcela dominovali. Dnes to byl spíše než florbal boj, florbalových akcí pomálu, na hřišti byl pouze stín mužstva, které okupuje první příčky souteže.

Zápas druhý s celkem Rožnova byl opětně dobýváním branky, kterou valašský celek úspěšně betonoval. Prvním varováním nám byl začátek zápasu, do kterého jsme vstoupili opět vlažně, ale ve hře nás držel svými zákroky gólman. Začátek druhé třetiny se podobal jako vejce vejci třetině první s tím rozdílem, že soupeř během necelých 3 minut zápas otočil ve svůj prospěch. Naštěstí jsme dnes měli ve svých řadách střelecky disponovanou lajnu, která nás notně svými góly držela ve hře a díky jejíž produktivitě jsme zápas zlomili a dotáhli do vítězného konce.

Celkově buďme rádi za 6 bodů, jinak není co chválit, v přístích zápasech za 14 dní nás čeká na jižní Moravě souboj se Znojmem a ostravské derby s celkem Vítkovic. Hrát jako dnes, body nedovezeme, ale odevzdáme soupeřům.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři