Tentokrát bez BiXboys

sobota 28.11.2009 | R.M. |  Tentokrát bez BiXboys

 
 
 

Jelikož má liga mladších žáků jedenáct účastníků, tak každý tým jednou stojí. A o tomto víkendu je řada právě na FBC BiX Ostrava. Měsíc pauzy je za náma a skoro ještě měsíc nás bude pauzírování čekat. Shodou okolností je to dobře, poněvadž by jsme asi ani nemohli hrát a zápasy by byly z důvodu infekčnosti odloženy.

Soupeři tedy hrají a k vidění bude několik zajímavých soubojů, především ve sportovní hale ISŠ Dopravní. A protože je náš celek od čelních pozic na míle vzdálený, ztráta tudíž opticky ještě více naroste. Může dosáhnout až patnáctibodového rozdílu. Já doufám, že to tak nebude a některé z vedoucích mužstev klopýtne. Posuďte sami. Bude se hrát zápas prvního se třetím. Konkrétně Torpéda Havířov proti Kopřivnici, dále pak Kopřivnice s Frýdkem-Místkem a Frýdek-Místek versus Horní Suchá.

Zmíněná čtveřice mančaftů má totiž v soutěži zatím jen jedinou prohru a svítí jim v kolonce porážek číslo jedna i díky našim kontumacím. K těmto čtyřem se řadí taktéž Vítkovice. Ty si asi určitě bez větších starostí poradí s Paskovem i Českým Těšínem a jednička jim zůstane. Jenže v zápasech o odstavec výše bude určitě vše otevřené a slibují zajímavou podívanou.

Tipovat nebudu, ale přál bych si tyto výsledky. Kopřivnice - Frýdek-Místek remíza, Torpédo - Kopřivnice výhra Vikings a Frýdek-Místek - Horní Suchá výhra Frýdku. Jak to dopadne zjistíte v neděli krátce po čtrnácté hodině v tomhle článku.

Přání otcem myšlenky. Spletl jsem se pouze v zápase Kopřivnice a Frýdku-Místku. Přání byla remíza, ale frýdecko-místečtí vyhráli s přehledem oba dnešní zápasy a mají nakročeno hodně vysoko. Vítkovičtí se dostali do čela tabulky, když dokázali dvakrát uspět o pouhý bodík za nimi je tandem Torpédo a Horní Suchá, kteří v dnešním kole zaknihovali jednu výhru a jednu prohru stejně jako Kopřivnice.

Kopr. - F-M 3:8, Tor. - Kopr. 2:5, F-M - HS 7:1, Vít. - Pas. 7:3, Vít. - ČT 4:3.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři