Deset, deset, deset.

úterý 5.10.2010 | R.M. |  Deset, deset, deset.

 
 
 

Desátého desátý roku dvoutisícíhodesátého něco málo před desátou hodinou začne zápas v městské sportovní hale v Havířově. Soupeřem nám bude místní celek Torpéda. Torpédo bude třetím ligovým celkem se kterým se starší žáci utkají. Aby desítek nebylo málo, tak kluci mají ze dvou odehraných zápasů skóre dvacet ku šesti což činí průměr deset vstřelených branek za utkání.

Možná se trefí do sítě hráč s číslem deset (Mařka) a třeba hned v desáté vteřině, pak by si to mohl zopakovat v desáté minutě a v deset hodin by mohl upravit skóre zápasu na deset deset. To bude zbývat do konce střetnutí přibližně deset minut. Dosti času na vstřelení ještě dalších deseti branek.

Jenže poslední dobou nám role favorita vůbec nesvědčí. Posuďte sami. V květnu při setkání mladších žáků v Hranicích porážíme Náchod 7:0. Stejně jednoznačně v červnu v Liberci na Nisa Openu 12:6 a v září s tou samou partičkou vyhoříme v Hradci Králové na turnaji Hradec cup 1:5. Březen: Liga: Vítkovice si odvážejí drtivou prohru 12:4, aby nám v září vše vrátili i s úroky. Prohra 5:6. Takže dubnová výhra s Torpédem 11:2 v lize mladších žáků si doufám nevybere svoji daň v podobě naší porážky v ligové soutěži žáků starších. Do třetice všeho dobrého i zlého. Proto tedy do role favorita zápasu pasuji mužstvo Torpéda Havířov. Havířovští jsou nyní vedoucím celkem celého pelotónu a vyhřívají se na výsluní s plným počtem nazbíraných bodů. Ze dvou odehraných, vlastně z jednoho odehraného a jednoho kontumovaného střetnutí mají skóre 13:3. Porazili Paskov 7:3 a Bohuslavice k utkání nedojely, tak vznikne pravděpodobná kontumace 5:0.

Druhým mančaftem jenž s FBC Ostrava změří síly 10. 10. 2010 bude celek 1. MVIL Ostrava. MVIL do soutěže ještě nezasáhl, takže bude mít premiéru. O jeho formě se dá akorát spekulovat, ale my víme, že se porazit dá, ikdyž v jejich středu budou působit dva bývalí naši spoluhráči. Sám jsem zvědav na Gattuza s Kryšpínem jenž oblečou konkurenční dres. Máme se tedy nač těšit. Souboj začne ve 13 hodin.

Volnem v tomhle dvojkole se může chlubit Horní Suchá. Očekávám tudíž, že se do čela probojuje Kopřivnice a na špici se osamostatní. Ze zajímavých zápasů bych vypíchl odvetný duel mezi Frýdkem-Místkem a Vítkovicemi. Vítkovičtí budou určitě chtít vrátit Frýdku prohru, kterou utrpěli v prvním špilu, o které rozhodl devět vteřin před závěrečným klaksónem frýdecko-místecký Jan Uherek.

Aby byla neděle desátého desátý úspěšná vemte si s sebou každý alespoň jednu desetikorunu jako talisman. Pakliže tenhle talisman zafunguje, můžeme se po vyhraných střetnutích zůčastnit charitativního projektu "Střílejte na vozíčkáře" a malou měrou přispět postiženým sportovcům k nákupu speciálních florbalových vozíků.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři