Muži poprvé prohráli

sobota 2.10.2010 | VG |  Muži poprvé prohráli

 
 
 

První prohru v sezoně utrpěli muži ve 3. kole extraligy na hřišti SSK Future. Domácím podlehli těsně 8:9.
Jsem z toho zápasu velice zklamaný. Někteří hráči, tedy především ti starší a zkušení mazáci, dělali takové chyby, které jsem  předchozích zápasech vůbec neviděl,“ řekl kouč Martin Smeták. „A nebyla to jedna chyba, ale byly to třeba čtyři hrubky během jedné třetiny.
Proto chce trenér na úterním tréninku hráčům říct své. „Té porážky je velká škoda. Mančaft je v pohodě, dobře trénuje a najednou jedu do Prahy s úplně jiným týmem. Vůbec tomu nerozumím,“ řekl Martin Smeták.
Jeho svěřenci dělali zbytečné chyby třeba při rozehrávce. „Jakmile jsme se zmocnili míčku, hned jsme jim ho zase odevzdali. A to rovnou na hokejky! Chodili pak na nás ve dvou, ve třech na jednoho. Byla to hrůza,“ popisoval trenér, který výkon týmu řešil i s vedením klubu.
Ale byly tam i dobré momenty. Třeba takový Michal Šmída podal super výkon,“ pochválil trenér autora hattricku. „Všem ukázal, s jakým nasazením se má hrát. To jsem u některých postrádal,“ litoval kouč. „Je to opravdu škoda. Když je možnost nahnat body teď, musíme ji využít.

x3m team SSK Future  - FBC Remedicum Ostrava 9 : 8 (3 : 2)(3 : 3)(3 : 3)
Branky a nahrávky:
5.Žďárský (Mayer), 7.Lacko, 12.Mayer (Michalík), 21.Šutko (Žďárský), 30,Kalaš (Tyl), 35.Tyl (Kalaš), 46.Žďárský (Rob), 48.Rob (Michalík), 54.Vančura (Kadoch) - 3.Šmída (Hanic), 20.Skácel, 30.Hanic (Machala), 34.Šmída (Curney), 39.Šmída (Hanic), 41.Machala (Dziurdzik), 49.Vojtíšek (Skácel), 59.Curney (Skácel).

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři