Ženy zvládly soupeřky z Liberce a přestřílely Trutnov

neděle 17.10.2010 | VG |  Ženy zvládly soupeřky z Liberce a přestřílely Trutnov

 
 
 

Další dva vítězné extraligové zápasy mají za sebou členky ženského družstva FBC Remedicum Ostrava.
Ostravské hráčky si poradily s Libercem, který udolaly 6:4, a přestřílely Trutnov. Ten porazily 10:5.
Ale Liberec nebyl snadný soupeř. Loni jsme s ním dvakrát prohráli v základní části a také v nadstavbě, což nás možná stálo medaili,“ připomněl trenér Michal Mariánek. A úvod víkendového zápasu byl podobný těm předchozím. Po první třetině hráčky FBC Remedicum prohrávaly 1:3.
Udělali jsme nějaké změny v sestavě, začali jsme hrát jinak a hned na začátku druhé třetiny jsme to srovnali,“ pochvaloval si Mariánek. Od té doby bylo ostravské družstvo lepší. „Byla tam vůle, nasazení, všechno potřebné. Byl to kvalitní zápas,“ hodnotil kouč Mariánek.
Oproti tomu s dalším duelem nebyl trenér příliš spokojený. „Nebylo to nijak pohledné střetnutí. Následky hovoří za vše – zranění v obličeji, tři stehy na bradě, holky byly celé poštípané,“ řekl Michal Mariánek. „Nechci hodnotit rozhodčí, ale nebylo to ono. Nebyl to pěkný zápas.“
Kladem utkání pro Mariánka bylo, že mohl do hry zapojit všechny členky kádru. „Zahrály si opravdu všechny holky a tým potvrdil svou kvalitu. Excelovala především dvojice Fleischmannová, Polzerová, která zařídila polovinu z deseti nastřílených branek.“

FBC Remedicum Ostrava - PRESTIGE Management FBC Liberec 6 : 4 (1 : 3)(3 : 0)(2 : 1)
Branky a nahrávky:
12.Schaffnerová, 23.Halfarová (Fleischmannová), 23.Žůrková (Wirthová), 39.Halfarová (Metzová), 41.Vavrečková (Benčíková), 46.Fleischmannová - 14.Koníčková (Helmová), 17.Paulovičová (Mlejnková), 20.Kabeláková (Koníčková), 49.Koníčková (Němečková).

FBC Remedicum Ostrava - FBK 001 Trutnov 10 : 5 (4 : 1)(1 : 1)(5 : 3)
Branky a nahrávky:
4.Hebronová (Závodná), 7.Wirthová (Bartusková), 10.Polzerová (Halfarová), 16.Štrbáková (Závodná), 35.Halfarová, 44.Fleischmannová (Polzerová), 47.Polzerová (Fleischmannová), 53.Fleischmannová (Polzerová), 58.Fleischmannová (Polzerová), 58.Žůrková (Koloničná - 3.Romančáková (Koláčná), 29.Brejchová (Kyralová), 51.Nováková (Krejčová), 52.Kubíčková (Brejchová), 53.Kubíčková (Brejchová)

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři