Do Brna na pohár, do Prahy na ligu

pátek 22.10.2010 | VG |  Do Brna na pohár, do Prahy na ligu

 
 
 

Ve velmi netradiční čas nastoupí dnes muži FBC Remedicum Ostrava k utkání 5. kola Poháru ČFbU. Od 21 hodin budou bojovat o postup na půdě SC Hattrick Brno.
Je to velmi zvláštní čas, ale nezbývá nám nic jiného naž tam jet,“ uvedl ostravský kouč Martin Smeták. „Kluci jsou už vlastně dospělí lidi, takže se nedělám starosti s tím, že by jim to mělo dělat nějaké problémy.
Tým se hned po pohárovém utkání vrátí domů a v neděli v 11 hodin vyrazí do Prahy. Tam ho čeká od 17 hodin utkání 7. kola extraligy s FbŠ Bohemians.
Pro hráče to bude příležitost odčinit zaváhání z minulého kola, kdy doma prohráli s nováčkem z Kladna. Jde totiž o střetnutí s druhým z nováčků extraligové soutěže. „Chci věřit, že si kluci z toho minulého utkání vzali  ponaučení a uvědomují si, že s takovým přístupem už další zápas nevyhrají,“ prohlásil Martin Smeták.
Příznakem zlepšení by mohl být fakt, že se zvedla tréninková morálka. „Docházka na tréninky je zase tak, jak mám být,“ pochvaloval si kouč. Přesto však nemůže počítat se všemi hráči. „Máme některé hráče zraněné či nemocné,“ vysvětloval Smeták. „Ale na to se nechceme vymlouvat. Máme dost hráčů, kteří by měli marody zaskočit.“
Na marodce je stále Jakub Robenek, který se však už zapojil do tréninku a podle slov trenéra by mohl už příští týden naskočit. Chybí i Michal Šmída, který zůstává doma kvůli nataženému lýtkovému svalu. V utkání s Kladnem se zranil Robin Žydel a nadále nemocný je brankář Vít Schulmeister. Toho stejně jako v předchozím duelu nahradí Jan Ogrocki.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři