Remedicum v poháru skončilo

pátek 22.10.2010 |  |  Remedicum v poháru skončilo

 
 
 
Druholigový SC Hattrick Brno byl v 5. kole Poháru České florbalové unie nad síly etraligového týmu FBC Remedicum Ostrava. Ostravští florbalisté prohráli v pátek večer v Brně 4:5 v prodloužení.
Před tímto utkáním jsem se snažil hráče motivovat, ale nebylo lehké,“ připustil ostravský kouč Martin Smeták. „Podle toho vypadaly první dvě třetiny, které byly špatné. Ve třetí třetině jsem udělal nějaké změny a obrátili jsme stav utkání na 4:2 v náš prospěch.“
Jenže ani dvoubrankové vedení ostravským florbalistům nestačilo. „Vypadalo to, že to už odehrajeme v klidu, ale po dvou hrubých individuálních chybách jsme nechali soupeře vyrovnat,“ litoval Smeták.
A vrchol smůly přišel v prodloužení. „Dostali jsme nešťastný gól zpoza branky,“ poznamenal Smeták. „Je velká škoda, že jsme vypadli z poháru. Takové zápasy potřebujeme, je to dobrá příprava na extraligu. Uvědomíme si až později, jak moc nám ty zápasy budou chybět.“

SC Hattrick Brno - FBC Remedicum Ostrava 5 : 4 v prodkoužení (1 : 1)(1 : 0)(2 : 3) - (1 : 0)
Branky a nahrávky
:  12.Houbl (Koutník), 34.Houbal (Koutník), 57.Hauser (Bolf), 58.Macálka (Bolf), 61.Kopřiva (Houbal) - 14.Žák (Machala), 45.Machala (Svoboda), 50.Dziurdzik (Žák), 54.Machala (Skácel).

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři