Souboj s Jedličkou byl vítězný

neděle 24.10.2010 | VG |  Souboj s Jedličkou byl vítězný

 
 
 
Pět gólů nastřílel vyhlášený kanonýr Michal Jedlička týmu FBC Remedicum Ostrava. Ale ani to jeho Bohemians nestačilo. Ostravští florbalisté vyhráli v Praze v 7. kole extraligy 8:6. Třemi brankami se na výhře hostů podílel Tomáš Vojtíšek.
Kluci bojovali, i přes pozměněnou sestavu vynucenou nemocemi a zraněními to vybojovali. Šli do toho naplno,“ chválil své svěřence ostravský trenér Martin Smeták.
Po utkání se ale pozastavil nad rozhodováním sudích. „Nikdy jsem si na rozhodčí nestěžoval a ani teď nebudu. jen mi vadí, že nemají stejný metr. V těch šesti, sedmi zápasech, co jsme odehráli, každý píská nějak jinak. Měli by se shodnout, a ne pískat jinak,“ řekl Smeták. „Kvůli rozlišnému posuzování třeba hry vysokou holí vzniká ve hře spousta věcí a my pak nevíme, jak hrát. Tak třeba vzniklo na Bohemians i poslední trestné střílení,“ podotkl ostravský trenér.
Trestné střílení v závěru zápasu Jedlička proměnil a byl to jeho pátý gól v zápase. „Je pravda, že kdyby tam nebyl, vyhráli bychom výraznějším rozdílem,“ dodal Smeták.

FbŠ JUREX Bohemians - FBC Remedicum Ostrava 6 : 8 (2 : 3)(2 : 2)(2 : 3)
Branky a nahrávky:
5.Jedlička (Kuncman), 11.Jedlička (Dušek), 27.Jedlička, 31.Jedlička (Kuncman), 54.Kozák (Hluchý), 60.Jedlička - 1.Sedlák, 3.Vojtíšek (Žák), 16.Vojtíšek (Žák), 39.Skácel (Machala), 40.Žák, 46.Vojtíšek (Machala), 57.Hanic (Sedlák), 60.Curney (Skácel)

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři