Junioři ztratili bod

neděle 24.10.2010 | VG |  Junioři ztratili bod

 
 
 
Před víkendem počítala juniorka, že v ligových duelech s pardubicemi a Libercem získají šest bodů. Nakonec se ale museli junioři spokojit s pěti body. Liberec porazili 8:6 a Pardubice 3:2 na nájezdy.
Hra není ideální,“ uznal trenér juniorky Jan Holovka. „Jednak je to o tom, že liga je vyrovnaná, jednak jsou kluci mladí, hrajou to první rok. Není to takové, jaké by to mělo být, je třeba mít více zkušeností.
Nevyrovnanost výkonů juniorky se projevila i o víkendu. „Řekl bych, že čím slabší soupeř proti nám stojí, tím horší je hra z naší strany,“ uvedl Holovka. „Sice máme více ze hry, ale dostáváme hloupé branky. Klukům se hraje špatně proti soupeři, který jen stojí na polovině a čeká, co my vymyslíme. My navíc vyhoříme na proměňování šancí,“ litoval kouč juniorky. „S Libercem už to bylo lepší, ale musíme se zaměřit na lepší rozehrávku a trpělivost ve hře. Ještě nám chybí i lepší zakončení a důraz před brankou. Nedáme gól do prázdné branky a trápíme se s každým soupeřem,“ zakončil Jan Holovka.
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři