Doma je doma.

čtvrtek 28.10.2010 | R.M. |  Doma je doma.

 
 
 

Poprvé v letošní sezóně se starší žáci představí na domácí palubovce před domácím publikem. V přestěhované nafukovací hale, která již nese honosný název "Sportovní centrum mládeže Fatpipe aréna" se střetneme se soupeři, kteří nebudou patřit do okruhu největších favoritů ligy.

SCM Fatpipe aréna splňuje veškeré nároky, jenž splňovat má a my všichni věříme, že starší neděje splní stoprocentně veškeré herní nároky, jaké budou na ně kladené v zápasech s Bohuslavicemi a Slavií Havířov.

Neděle 31.10.2010 v 10:15 hodin začne utkání FBC Ostrava proti FBC Bohuslavice. Bohuslavičtí hned od začátku okořenili celou soutež několika překvapeními. Nováček nejvyšší moravskoslezské ligy starších žáků v prvním dvojkole nikoho o body neobral, protože vůbec k zápasům nedorazil, ale v následujících dvou střetnutích obral o body Frýdek-Místek, když dokázal remizovat 4:4 a prohrál s vedoucí Kopřivnicí.

Druhým nedělním celkem jenž s námi zkříží své florbalové hole bude Slavia Havířov. Havířovští mají na svém kontě taktéž jedno obrovské překvapení. Senzačně remizovali s Horní Suchou v prvním zápase sezóny 6:6. Jejich hráč Erik Šochman dokázal vstřelit hornosušským pět branek, stejně jako klokan Michal Jedlička nedávno našim mužům. Takže na Erika pozor.

Tak to by byl výčet neděle. O den dříve v sobotu sice nehrajeme, ale na palubovce základní školy v Horní Suché se mají zavítavší diváci nač těšit. Střetnou se totiž mezi sebou všichni kandidáti na medaile. Vlastně žádné medaile moravskoslezská unie v lize starších žáků neuděluje, protože jen vítěz si zajistí postup do prvního předkola o titul mistra ČR. Ale říkejme tomu tak, jakoby se medaile za první tři místa udělovala.

Takže co zápas to zvučný lesk a tón. Za prvé: Frýdek-Místek a neporažená Horní Suchá. Za druhé: vedoucí Kopřivnice a libuznivé Torpédo Havířov. Za třetí: Horní Suchá a favorit favoritů z Vítkovic. Za čtvrté: někdy zkratující Torpédo Havířov a trošku tápající Frýdek-Místek. Za páté: to nejlepší nakonec Kopřivnice versus Vítkovice. Tak co zkusíte si tipnout? Já tipuji, že po šesti odehraných kolech bodou mít všechny celky v soutěži minimálně jednu prohru na svém účtu.

 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři