Bude FBC Remedicum první, kdo porazí Tatran?

pátek 29.10.2010 | VG |  Bude FBC Remedicum první, kdo porazí Tatran?

 
 
 
Po relativně lehčích soupeřích čeká florbalisty FBC Remedicum Ostrava pořádně těžká zkouška. V neděli od 17 hodin hostí v 9. kole extraligy dosud neporažený Tatran Střešovice.
Třeba proti Pardubicím si kluci dovolili vypnout. Přestali běhat, místo toho, aby tam soupeři nasázeli patnáct branek, začali hrát bago. To si teď nebudou moci dovolit. I proto se na duel se Střešovicemi těším,“ prohlásil ostravský trenér Martin Smeták. „V souboji s mistrem budou kluci konečně muset zapnout od začátku a nepřestat jezdit do úplného konce. Budou muset ukázat, co v nich je,“ řekl Smeták a pokračoval: „Já věřím, že se ukážou, že ve srovnání s náročným soupeřem potvrdí svoji kvalitu.
Dočká se tedy Tatran první prohry v nynějším ročníku extraligy? „Určitě bych se nezlobil, kdybychom byli první, kdo je porazí,“ usmál se Martin Smeták.
Ostravský kouč může do utkání počítat s takřka kompletním kádrem. „Marodi se uzdravili, pořád mimo je už jen Kuba Robenek, který byl zraněný dlouhodobě a zatím ještě nenastoupil,“ připomněl Smeták. „A ještě budeme postrádat Robina Žydela, který má natažený, ne-li natrhlý zádový sval. Ale máme dost široký kádr, máme tam koho dát. Nebojíme se,“ zdůraznil Martin Smeták
 

Facebook

Copyright © 2018 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři